Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !

Jedna z najbardziej innowacyjnych marek z dziedziny profesjonalnej pielęgnacji włosów nareszcie pojawiła się w Polsce. Wiodąca, światowa marka zbadała potrzeby konsumentek, połączyła kreatywność i innowacyjne myślenie, z dużym doświadczeniem, co dało nowoczesne rozwiązanie w pielęgnacji włosów dla nawet najbardziej wymagających.

Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.

Szczotka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każdy kolor dopasowany jest do innego rodzaju włosa. Kolor niebieski przeznaczony jest do włosów grubych, kolor zielony do normalnych i różowy do cienkich.

Główny nacisk został położony na skonstruowanie szczotki, która wygląda podobnie jak klasyczne szczotki, ale jednocześnie ma niepowtarzalny i opatentowany system końcówek. Końcówki poza specjalistycznym rozłożeniem i długością, posiadają również zróżnicowaną elastyczność w zależności od rodzaju włosów.

Dla włosów cienkich – końcówki są najbardziej elastyczne i miękkie, dzięki czemu włosy są rozczesywane w sposób delikatny i przyjemny dla skóry. Szczotki do włosów cienkich są oznaczone kolorem różowym.

News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !

Dla włosów normalnych – końcówki szczotki zostały dobrane odpowiednio do struktury włosa. Są bardziej elastyczne, średnio twarde, idealnie pasują do włosów normalnych. Znajdziemy je w kolorze zielonym.

News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !

Dla włosów grubych – zostały oznaczone kolorem niebieskim. Końcówki są najmniej elastyczne, bardziej twarde, ale dalej zakończone okrągłymi główkami, które nie ranią skóry, co pozwala bez trudu dotrzeć szczotce do nasady głowy, aby móc bez szarpania włosów delikatnie rozczesać włosy i masować skórę głowy.

News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !

Szczotka jest unikatowym produktem, która ma opatentowany system końcówek, które redukują łamliwość i wypadanie włosów. Prosty i łatwy sposób by delikatnie rozczesać włosy nawet u najmłodszych.  Dodatkowo szczotki nie tylko szybko rozczesują włosy, ale też masują skórę głowy, zmniejszają wypadanie i uszkodzenia włosów. Bardzo dobrze rozczesują zarówno włosy suche jak i mokre. Jest to wyjątkowo przyjemne szczotkowanie.

Szczotki Michel Mercier oprócz kolorów i dopasowania do różnych rodzajów włosów mają też dwie wersje – klasyczną i turystyczną.

Michel Mercier – Classic (Klasyczna)

News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !

 • Bardzo dobrze rozczesuje zarówno włosy suche jak i mokre
 • Delikatnie masuje skórę głowy
 • Przyjemne szczotkowanie bez bólu
 • Redukuje łamanie i utratę włosów
 • Szybkie i łatwe rozczesywanie włosów
 • Opatentowana jedyna taka technologia na świecie

 

Michel Mercier – Travel (Podróżna )

News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !News Włosy Koniec ze splątanymi włosami! Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć !

 • Szczotka do zabrania ze sobą gdziekolwiek się przemieszczasz
 • Kompaktowa i ergonomiczna
 • Łatwa I wygodna do trzymania w ręku
 • Pasuje idealnie do: torebki, kosmetyczki, walizki, torby sportowej etc.
 • Dostępna w trzech kolorach dla włosów: normalnych, cienkich I grubych.
 • Szczotka z odpowiednią nakładką, która chroni koncówki szczotki
 • Przyjemne szczotkowanie, bez bólu
 • Szybkie rozczesywanie włosów
 • Zmniejsza łamanie I wypadanie włosów
 • Opatentowana jedyna taka technologia na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here