Agata Bryl w konkursie Miss Intercontinental 2015

Polską reprezentantką w 44. edycji międzynarodowego konkursu piękności Miss Intercontinental 2015 będzie 20 letnia Agata Bryl z Konstantynowa Łódzkiego. Finał wyborów odbędzie się 18 grudnia w Magdeburgu, w Niemczech. 4 grudnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych odbyła się oficjalna prezentacja strojów naszej Miss na konkurs.

Projektantką sukni wieczorowej Agaty Bryl na finał konkursu Miss Intercontinental 2015 jest Magdalena Michalak – Miss Województwa Łódzkiego 2014, studentka Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi. Suknia inspirowana jest dymem. Główny kolor czerwonego wina podkreśli urodę Agaty. Główne cechy kreacji to zwiewność, lekkość i elegancja. Całość zostanie wykończona koronką i kamieniami.

Piękno polskiej natury było inspiracją do stworzenia projektu sukni narodowej dla Agaty Bryl. Tkanina, z której zostanie uszyta suknia jest autorskiego projektu Patrycji Plesiak. Uzupełnieniem sukni jest nakrycie głowy w postaci korony z maków oraz kwiaty naszywane na ubiór. Maki są symbolem patriotyzmu, poświęcenia. Mają również przynosić wsparcie i radość. Te cechy spowodowały, że zostały wybrane przez projektantkę jako główny motyw.

Podczas dwutygodniowego zgrupowania konkursu Miss Intercontinental, które rozpocznie się już 5 grudnia, nasza Miss weźmie udział w wielu wydarzeniach towarzyszących wyborom, spotkaniach z władzami, aukcjach charytatywnych, rozmowach z jury, preeliminacjach czy próbach do gali finałowej. O jej garderobę na całe zgrupowanie zadbała marka BY MIELCZARKOWSKI, a w specjalnie zaprojektowanym kostiumie kąpielowym przez markę MADORA nasza Miss zaprezentuje się na gali finałowej w Magdeburgu.

Partnerzy wyjazdu na Miss Intercontinental 2015: By Mielczarkowski, MADORA, Lucky Lunch, Akademia Sztuk Piękncyh w Łodzi, Centrum Urody E. & J. Myśkiewicz, Prohair by Bednarska, Satall Mitsubishi