Idealne nogi Justyny Steczkowskiej w kalendarzu Gatta na 2016 rok!

Kalendarze były niegdyś po prostu przydatnym przedmiotem w domu, zwłaszcza w czasach, gdy o komputerach i telefonach komórkowych nawet nie myślano. Rewolucję w tym temacie przyniósł kalendarz Pirelli. Wydawany od ponad 50 lat, wypełniony wyjątkowymi fotografiami i artystycznymi aktami znanych aktorek i modelek, obecnie budzi pożądanie na całym świecie. To hołd oddany kobiecemu ciału. Manifest kobiecości od wielu lat w swoich kalendarzach prezentuje także marka Gatta. Do tej pory na zdjęciach pojawiały się modelki w propozycjach z bieżących kolekcji. Przyszłoroczny kalendarz będzie jednak wyjątkowy. Składa się bowiem z 12 pięknych fotografii ambasadorki marki – Justyny Steczkowskiej!

Justyna Steczkowska to uzdolniona artystka, która poza swoimi wybitnymi umiejętnościami scenicznymi, może pochwalić się także niezwykle zgrabnym ciałem. Wielkim atutem gwiazdy są jej długie nogi – nic więc dziwnego, że po raz kolejny została Ambasadorką marki Gatta. Wielki powrót Justyny do Gatty zaowocował nie tylko spójną kampanią reklamową – pięknym spotem, outdoorem i kreacją radiową. W ramach współpracy zrealizowano także wyjątkową sesję zdjęciową, czyli 12 zdjęć na 12 miesięcy w roku. Dzięki temu powstał piękny kalendarz na 2016 rok, który już niebawem ujrzy światło dzienne.

Marka Gatta i Justyna Steczkowska we wspólnej kampanii, zachęcają kobiety do wyzwolenia pokładów seksapilu, elegancji  i wdzięku. Ten przekaz jest jak najbardziej widoczny także w kalendarzu Gatty na 2016 rok. Na zdjęciach artystka od stóp do głów ubrana jest w produkty marki Gatta. Ma na sobie zarówno subtelne rajstopy, seksowne pończochy, najnowszą bieliznę, którą reklamuje w kampanii, jak też odzież z kolekcji Gatta Bodywear. Zdjęcia wykonane zostały w niezwykle klimatycznych wnętrzach i utrzymane są w czarno-białej kolorystyce. Ten kalendarz to gratka zarówna dla wielbicieli urody artystki, ale także miłośników mody i fotografii.