Satti Matti – nowość w ofercie Gatta na nogach Justyny Steczkowskiej!

Justyna Steczkowska – ikona klasy, elegancji i seksapilu – wraca do Gatty. Artystka, podobnie jak marka od ponad 20 lat inspiruje Polki. Również i tym razem obie chcą wyzwolić w nich pokłady wdzięku oraz kobiecości i wspólnie przedstawiają sposób na podkreślenie jednego z największych atutów kobiecej sylwetki, czyli naszych nóg. W najnowszym spocie marki Gatta, na niesamowicie zgrabnych i długich nogach Justyny Steczkowskiej, znalazły się idealnie kryjące, matowe rajstopy o aksamitnej strukturze – Satti Matti, które można już znaleźć w salonach firmowych Gatta, w 4 wyjątkowych, jesiennych kolorach.

Justyna Steczkowska_Satti Matti GattaKokieteryjne Satti Matti

Rajstopy to kropka nad “i” kobiecego stroju. Dobrze dobrane, mogą dodać charakteru nawet z pozoru prostym stylizacjom. Mają delikatnie otulać nogi i podkreślać ich kształt. Taka właśnie jest nowość w ofercie Gatta – rajstopy Satti Matti, które w tym sezonie na swoje zgrabne nogi założyła ikona polskiej sceny muzycznej i modowej – Justyna Steczkowska.

Nowoczesne technologie – także w rajstopach

Satti Matti to satynowe, miękkie, gładkie w dotyku, wyjątkowo komfortowe i eleganckie rajstopy. Są idealnie kryjące, matowe i posiadają aksamitną strukturę. Wykonane zostały w specjalnej technologii 3D. Technologia ta jest możliwa do zastosowania dzięki specjalnym maszynom i przędzy Lycra 3D. Jej ideą jest wplatanie  innowacyjnego włókna w każde oczko dzianiny, co zapewnia satynową miękkość, gładkość w dotyku oraz idealny mat. W tym właśnie procesie tkwi tajemnica wyjątkowości rajstop Satti Matti.

Rajstopy dostępne są w trzech grubościach – 50, 90 i 120 den, przez co stają się idealnym dodatkiem na nadchodzące jesienne chłody. Marka Gatta przygotowała je w czterech jesiennych kolorach (dla grubości 90 den): czarnym, grafitowym, odcieniu zieleni aloe green i kolorze roku 2015 – marsala. Dzięki temu z pewnością będą pasowały do wielu stylizacji.