Uroczyste otwarcie pierwszego salonu Femestage Eva Minge w Warszawie

17 października 2015 roku w MODO Domy Mody odbyło się uroczyste otwarcie salonu FEMESTAGE, które uświetniło spotkanie z projektantką Evą Minge.  Zaproszeni goście mogli porozmawiać z Dyrektor Kreatywną marki na temat jej  najnowszych modowych propozycji i zapoznać się z kolekcją FEMESTAGE jesień-zima 2015/16 podczas finałowego pokazu, który był punktem kulminacyjnym oficjalnego otwarcia MODO.

 Pokaz kolekcji FEMESTAGE Eva Minge jesień-zima 2015/16 zamykał pokazy 12 projektantów , których butiki znajdują się w MODO Domy Mody. Dyrektor Kreatywna Eva Minge wraz z modelkami podziękowała publiczności zgromadzonej na wieczornej gali.  O muzyczną oprawę wydarzenia zadbała  Margaret, a w roli prowadzącej wystąpiła Agnieszka Szulim. Wśród wielu gwiazd zgromadzonych w MODO znana aktorka Joanna Orleańska wystąpiła tego wieczoru w kreacji FEMESTAGE.

Butik FEMESTAGE w MODO jest pierwszym salonem marki w Warszawie, którego oferta skierowana jest do młodych kobiet poszukujących elegancji w codziennym wydaniu. MODO to nowe miejsce na modowej mapie stolicy. Pierwszy w Polsce butikowy koncept skupia 350 polskich projektantów
i  marek modowych, które podzielono  na strefy dostosowane do  modowych potrzeb różnych grup klientów. W ten sposób powstały trzy strefy: Pop Fashion – moda popularna, Brand Fashion – strefa marek, Art Fashion – strefa designu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj