Kolekcja Jubileuszowa W.KRUK – 175 lat emocji w najlepszym stylu

Kwintesencja współczesnej klasyki to słowa najlepiej opisujące ponadczasową biżuterię stworzoną z okazji Jubileuszu 175-lecia W.KRUK. Kolekcja 1840 w wyjątkowy sposób łączy tradycję, szlachetne piękno i precyzję ręcznej pracy, stając się częścią historii marki. Historii miłości, radości i piękna. Od 1840 roku na zawsze.

Z okazji Jubileuszu 175-lecia marki, W.KRUK przedstawia kolekcję 1840, będącą kwintesencją współczesnej klasyki. Kolekcja 1840 jest ucieleśnieniem wartości, które marka kultywuje od pokoleń. Przywiązanie do precyzji i niezastąpionej pracy ludzkich rąk, pasja do tworzenia ponadczasowych wzorów, bezkompromisowość w jakości, duma z dziedzictwa marki. To wszystko zapisane jest w jubileuszowej biżuterii, która jest częścią historii trwającej już od 175 lat.

Kolekcja 1840 wykonana została z najszlachetniejszych materiałów – złota, srebra i palladu. Srebrna biżuteria z kolekcji 1840 wysadzana jest diamentami, zaś biżuterię wykonaną w złocie zdobią brylanty. Linia Jubileuszowa obejmuje bransoletki, pierścionki, kolczyki oraz wisiorki, będące wyrazem światowej elegancji i nieprzemijającej stylistyki.

jubileuszowa kolekcja krukPonadczasowy projekt biżuterii jubileuszowej W.KRUK kryje w sobie bezpośrednie odniesienia do przeszłości marki. Inspiracją dla kolekcji 1840 była litera V z historycznego logo, która widoczna jest w formie przekroju wszystkich elementów tej linii. Trójkątny przekrój stanowi nowoczesny i charakterystyczny aspekt tej kolekcji. Ponadto, pierścionki i bransoletki z kolekcji 1840 – noszone razem – kryją kolejne znaczenie. Odwzorowują literę W, stanowiąc nawiązanie do aktualnego znaku W.KRUK.

Pierścionki i bransoletki z kolekcji jubileuszowej dostępne są w kilku wariantach. W formie klasycznego zamkniętego owalu, jak również bardziej nowoczesnego owalu przeciętego, w którym szczególnie widoczny jest przekrój w kształcie litery V. Oba warianty dostępne są zarówno wysadzane licznymi delikatnymi kamieniami, jak i z subtelnym akcentem pojedynczego kamienia.

Kolekcja dopełniona jest wyborem kolczyków i wisiorków zarówno gładkich – bez kamienia,
jak i w wariancie zdobionym. Wszystkie spójne w formie, w przekroju nawiązujące do litery V.

krukPiękne dopełnienie kolekcji jubileuszowej 1840 stanowi  ikona stylu i elegancji – pierścionek GRACE. Stworzony specjalnie na tę okazję w limitowanej ilości 175 sztuk, jako jedyny w kolekcji wykonany został
z palladu i złota. Ozdobiony dwoma brylantami oraz spektakularnym kamieniem naturalnym – kryształem górskim. Po wewnętrznej stronie kamienia widnieje grawer W.KRUK 1840 – 175 lat, a na ramieniu pierścionka widoczny jest symbol V.

Kolekcja 1840 symbolizuje wartości i historię marki. Ta efektowna i ponadczasowa biżuteria to hołd dla 175 lat pracy pokoleń rzemieślników i symbol światowej elegancji w najlepszym stylu. Unikalna precyzja wykonania jest jedną z kluczowych wartości kultywowanych przez markę, a dzięki pasji do tworzenia najpiękniejszej biżuterii, W.KRUK odwołuje się do najcenniejszych emocji: miłości, radości i piękna. Od 1840 roku na zawsze.