Czarno-srebrne duety od by ilo

Czerń nie tylko idealnie komponuje się ze złotem, ale również ze srebrem. Dla fanów takich połączeń marka by ilo przygotowała specjalne zestawy biżuterii.Kolor czarny jest symbolem elegancji, luksusu, szykowności oraz nowoczesności. Srebrny to kolor symbolizujący wysoką samoocenę, wiarę w wyższą idee. Połączenie tych dwóch barw daje duet idealnie komponujący się w jesienne stylizacje.

W jesiennych kolekcjach marka by ilo przedstawia duety z kolekcji Royal. Znajdziesz w niej bransoletki wykonane z kamieni naturalnych w kolorze czarnym: lawa wulkaniczna, onyks fasetowany, onyks gładki, onyks matowy oraz srebrnym: hematyt ciemny, hematyt ciemny fasetowant, hematyt jasny z zawieszką by ilo z garwerem.

Dla osób, które lubią delikatne dodatki marka by ilo przygotowała kolekcję Charming. Bransoletki wykonane są ze srebrnego łańcuszka(próba 925) w połączeniu z zawieszką by ilo z grawerem. Kolekcja Tiny Chains, również posiada bazę łańcuszkową, ale ozdobiona została minimalistyczną zawieszką.
Czarno-srebrny duet można również znaleźć w kolekcji La Roche. Czarna wstążka z kokardką z dodatkiem srebrnych zawieszek z grawerem dodadzą niezwykłego uroku.

Wszystkie kolekcje dostępne są na www.byilo.pl

By ilo to polska marka, która z sukcesem produkuje biżuterię na polskim rynku. Projekty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które cenią sobie komfort oraz elegancje. W ofercie znajdują się bransoletki, naszyjniki, które bazują na wyprodukowanej zawieszce by ilo, ozdobionej ręcznym grawerem. Kolekcje to nie tylko klasyczne sznurkowe kompozycje, ale również kamienie naturalne, wstążeczki oraz łańcuszki w różnorodnej gamie barw, zgodnie z obowiązującymi trendami. Firma łączy komfort użytkowania z wysokim standardem produktu oraz oryginalnością projektów.

id 58177