Najnowsze trendy prosto z Francji

Koszule, szerokie spodnie, mocne w formie spódnice, to tylko niektóre propozycje na nadchodzący sezon, w którym będziemy nosić nie tylko kolory ziemi, ale też granaty, mocne czerwienie i pastele w połączeniu z khaki. Jak wszystkie te trendy przenieść do swojej szafy? Zobaczcie nasze propozycje.

Stylizacja 1 - trendy prosto z FrancjiZdecydowanie hitem sezonu będą mocne, rozkloszowane, ciężkie spódnice koniecznie z dużymi kieszeniami, które połączymy nie z gładką górą, ale równie zdobną koszulą, koniecznie z ciekawym deseniem. Łączenie na pozór nie pasujących ze sobą tkanin i wzorów to podstawa.

Stylizacja 2 -  trendy prosto z Francji

Dla osób, które lepiej czują się w klasyce proponujemy białą, żabotową koszulę w zestawieniu z ciężkimi spodniami, z wyższą talią. Tak prosta stylizacja będzie jednak bardzo efektow-na i sprawdzi się w każdej sytuacji.

Stylizacja 3 - trendy prosto z Francji

Jesienią będziemy też łączyć granat z mocnymi kolorami, dlatego klasyczna stylizacja urozmaicona eleganckimi dodatkami, w kolorze soczystej czerwieni to strzał w dziesiątkę. Więcej inspiracji na laredoute.pl