Kolekcja Bazgroł- June Design by Kasia Wójcik

Bazgroł to komplet srebrnej, autorskiej biżuterii stworzonej przez dwie twórcze kobiety – Misię Furtak, wokalistkę i autorkę tekstów, oraz Kasię Wójcik, projektantkę biżuterii i złotniczkę.

Pierwszy impuls i pomysł narodził się spontanicznie i okazał się wstępem do niezwykłej, wspólnej podróży. Obfitowała ona w poszukiwania, szkice, odkrywanie nowej formy za pomocą tradycyjnego, złotniczego rzemiosła.

Dlaczego właśnie „Bazgroł”?

„Ten wzór chodzi za mną już od kilku lat. Najpierw znaczył dla mnie działanie, zachętę, żeby robić i nie oglądać się za siebie. Potem zobaczyłam w nim też symbol historii – poplątanych i przecinających się w różnych punktach. Do tego kojarzy mi się z kosmosem.”

Misia Furtak

„Każda z nas nosi w sobie swój „bazgroł”, swój własny kosmos. Niezliczoną ilość historii i doświadczeń, które stanowią o tym, jakie jesteśmy i co jest dla nas najważniejsze. Tylko my same wiemy, co nas najmocniej ukształtowało. I tylko my możemy spojrzeć na to z lekkim przymrużeniem oka.”

Kasia Wójcik

June Design to marka wyjątkowej biżuterii stworzona przez polską projektantkę i złotniczkę Katarzynę Wójcik.

Stylistyka kolekcji oparta jest na geometrycznych, rzeźbiarskich formach, tworzonych z myślą o kobietach współczesnych, pewnych siebie i smakujących życie w każdym detalu. Ceniących wysoką jakość I doskonale dopracowane detale.

June Design to biżuteria wyjątkowa – zawiera w sobie kobiecą energię i siłę. Dodaje pewności siebie, podkreśla wyjątkowość i zmysłowość. Sprawia że prosta stylizacja nabiera charakteru I oryginalności.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie internetowej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj