Przyłapani przez… Zuzę Kołodziejczyk!

Zwyciężczyni 3. edycji programu „Top Model. Zostań Modelką” – Zuzanna Kołodziejczyk w ostatni czwartek zawitała do stolicy Małopolski w stricte modowym celu. Wspólnie z ekipą „Przyłapanych na modzie” szukała oryginalnie ubranych mieszkańców Krakowa. Organizatorem akcji jest Galeria Krakowska.

„Przyłapani na modzie” to akcja Galerii Krakowskiej, która od 2011 roku co tydzień wyłania najlepiej ubranych mieszkańców Krakowa. W ostatni czwartek do ekipy „Przyłapanych” dołączył gość specjalny – zwyciężczyni III edycji programu „Top Model. Zostań modelką” – Zuzanna Kołodziejczyk. Modelka, która obecnie jest twarzą kampanii Galerii na 2015 rok szukała nie tylko ciekawie ubranych osób, ale również nietuzinkowych osobowości. Wśród wyróżnionych przez nią osób znaleźli się: Kacper – 21-letni autor bloga atomickids.tumblr.com, Dominika – 20-letnia studentka dietetyki, Tomasz – 28-letni student architektury wnętrz, Jakub – zwycięzca 5. edycji Must Be The Music, Magdalena – 33-letnia designerka, Łukasz – 26-letni prowadzący audycję Festivaling, Joanna – 31-letnia projektantka oraz Kasia – 24-letnia studentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć i rozdawania autografów przez modelkę. Podsumowując akcję Zuza zauważyła, że krakowianie stawiają przede wszystkim na wygodę. Zaapelowała jednak, aby nie bać się zaszaleć z modą, bo w tych kwestiach warto być odważnym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj