Nowoczesna biżuteria – June Design

Misją June Design jest łączenie nowoczesnego designu oraz kunsztu sztuki złotniczej – każdy egzemplarz tworzony jest ręcznie, w warszawskiej pracowni. Precyzja i czas poświęcony wykonaniu każdej sztuki, czyni z niej biżuterię wyjątkową i niespotykaną w dzisiejszych czasach, opanowanych przez masową, fabryczną produkcję tysięcy identycznych egzemplarzy.

June Design to marka wyjątkowej biżuterii stworzona przez polską projektantkę i złotniczkę Katarzynę Wójcik.

Stylistyka kolekcji oparta jest na geometrycznych, rzeźbiarskich formach, tworzonych z myślą o kobietach współczesnych, pewnych siebie i smakujących życie w każdym detalu. Ceniących wysoką jakość I doskonale dopracowane detale.

June Design to biżuteria wyjątkowa – zawiera w sobie kobiecą energię i siłę. Dodaje pewności siebie, podkreśla wyjątkowość i zmysłowość. Sprawia że prosta stylizacja nabiera charakteru I oryginalności.

W ciągu dwóch lat funkcjonowania, marka zyskała rzeszę zadowolonych Klientek, oraz obiegła polskie i międzynarodowe media. Kolekcja dostępna jest w kilku prestiżowych butikach m. in. w Warszawie, Berlinie i Londynie oraz platformach modowych w Europie i Stanach Zjednoczonych. Zdobyła także entuzjastyczne recenzje na polskim Fashion Weeku, wzięła udział w projekcie Dubai Design District, Międzynarodowych Targach Biżuterii Amberif i targach mody Hush Warsaw.

A to dopiero początek!

Dotychczasowe sukcesy pokazują, że jakość robi różnicę.

Że Klientki odróżniają sznurek, mosiądz i stal od srebra i złota. Że czują energię zawartą w prawdziwej biżuterii wykonanej ręcznie, z pasją i miłością. Wystarczy ją założyć, żeby poczuć jej siłę!

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj