Prezentacja Rado True Match Point

 Ambasador marki Rado i super gwiazda tenisa Agnieszka Radwańska wzięła udział w uroczystej premierze inspirowanego światem tenisa nowego modelu Rado True Match Point. Najnowszy zegarek w limitowanej edycji wykonany z białej ceramiki high-tech ze wskazówkami z barwionej  na niebiesko stali będzie dostępny jedynie w 99 numerowanych egzemplarzach dostępnych wyłącznie w Polsce. Dekiel zegarka zdobi podpis Agnieszki Radwańskiej.

Premiera modelu odbyła się 28 kwietnia br. w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy. Podczas wydarzenia ambasador marki Rado otrzymała swój egzemplarz zegarka z najnowszej limitowanej serii. Na rękę Agnieszki Radwańskiej trafił model o numerze 6, który nawiązuje do dnia jej urodzin. Matthias Breschan, Prezydent Rado, wręczając zegarek powiedział: „Z dumą prezentujemy w Polsce i w towarzystwie Agi nową limitowaną edycję Rado True Match Point. To piękny, inspirowany tenisem zegarek i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Aga potwierdza to swoim własnoręcznym podpisem”.

Nowy Rado True Match Point stanowi subtelne połączenie stylu i elegancji, ale także znakomitej funkcjonalności i precyzji. Każdy zegarek został opracowany z lekkiej, hipoalergicznej i odpornej na zarysowania ceramiki high-tech. Atrakcyjne wskazówki stworzono z barwionej na niebiesko stali. Całość zaś została zamknięta w kopercie monobloc i wyposażona w elastyczną bransoletę z trzech rzędów ogniw, dzięki której zegarek jest wyjątkowo wygodny w noszeniu.

Marka Rado od wielu lat angażuje się w rozwój tenisa. Pełni rolę Oficjalnego Chronometrażysty 17 międzynarodowych  turniejów i to nie przypadek, że produkuje także zegarki inspirowane światem tej dyscypliny sportu. Biel to kolor od dawna kojarzony z tenisem, a niebieski to barwa najpopularniejszej w zawodowych rozgrywkach, twardej nawierzchni kortów tenisowych. Stworzenie zegarka w tych dwóch odcieniach wydaje się naturalnym krokiem dla Rado. To obowiązkowy zakup dla wszystkich miłośników tenisa.