RUSZA KOLEJNA EDYCJA ELITE MODEL LOOK POLAND 2015

Już po raz 32. organizatorzy międzynarodowego konkursu ELITE MODEL LOOK poszukiwać będą wyjątkowych dziewcząt, które staną przed szansą zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. Castingi do polskiej edycji konkursu przeprowadzone zostaną w 8 miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 9 maja br. we Wrocławiu.

Jak Sigrid Argen

ELITE MODEL LOOK to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie modelingu.
32. międzynarodowa edycja konkursu (13. w Polsce) to szansa dla dziewcząt na spełnienie marzeń
o karierze na miarę innych podopiecznych agencji Elite: Cara Delevingne, Cindy Crowford, Stephanie Seymour czy Gisele Bundchen.

Tegoroczną edycję konkursu firmuje twarz Sigrid Argen. To kolejna top modelka, której kariera rozpoczęła się na castingu do Elite Model Look. Obecnie Sigrid jest jedną z ulubionych modelek Karla Legerfelda oraz twarzą licznych kampanii (m.in. Chanel, Stelli McCartney, Chloé, ck Calvin Klein, Bottega Veneta, Gucci, Céline, Prady, Yves Saint Laurent cosmetic czy Alexandra McQueena). Singrid regularnie bierze udział w pokazach topowych marek, m.in. w grudniu ubiegłego roku po raz drugi wystąpiła na pokazie Victoria’s Secret w Londynie. Po 11 latach od castingu EML zapracowała na pozycję jednej z ikon branży, czego potwierdzeniem jest miejsce w rankingu models.com. Teraz szansa na podobną karierę staje przed kolejnymi kandydatkami! 
RUSZA KOLEJNA EDYCJA ELITE MODEL LOOK POLAND 2015 RUSZA KOLEJNA EDYCJA ELITE MODEL LOOK POLAND 2015

Szansa przed Polkami !

Oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody, zwyciężczyni ELITE MODEL LOOK POLAND 2015 weźmie udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest 3-letni kontrakt z Agencją Elite.

W konkursie ELITE MODEL LOOK POLAND 2015 mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14-22 lat o wzroście minimum 172 cm.

Od wielu lat w modelingu nie szukamy żadnego określonego typu urody. Pierwszym najważniejszym kryterium wyboru jest wzrost – to pozostaje niezmienne, liczy się również dobra figura. A kolejne kryteria? To już jest sprawa bardzo indywidualna. Nasi Scouci zwracają uwagę na wiele cech – te, których dziewczyny zazwyczaj się wstydzą, jak piegi, rude włosy, „ostry” nos, przerwa między zębami często w modelingu stają się ich atutami. Dlatego zachęcam do przyjścia – defekt urody według nastolatki, może okazać się jej atutem według profesjonalisty.”  – mówi Agnieszka Stańczyk, Dyrektor konkursu Elite Model Look Poland.

Konkurs składa się z trzech etapów: castingów, zgrupowania oraz Gali Finałowej, podczas której zwyciężczynię wybierze jury. Do Gali Finałowej finalistki przygotowywać się będą w Elite Model School – wyjątkowym zgrupowaniu, które da im niepowtarzalną szansę na poznanie tajników pracy modelki i naukę pod okiem specjalistów z tej branży.

Castingi do polskiej edycji konkursu ELITE MODEL LOOK POLAND 2015 odbędą się w 8 centrach handlowych na terenie całego kraju:

  • 9 maja Wrocław (Magnolia Park)
  • 16 maja Bydgoszcz (Focus Mall)
  • 6 czerwca Gdańsk (Galeria Bałtycka)
  • 13 czerwca Bielsko-Biała (Galeria Sfera)
  • 14 czerwca Kraków (Galeria Krakowska)
  • 20 czerwca Szczecin (Galeria Kaskada)
  • 21 czerwca Poznań (Poznań City Center)
  • 27 czerwca Katowice (Silesia City Center)

Uczestniczki castingów powinny być bez makijażu oraz ubranie, które pozwoli na ocenienie ich sylwetek (legginsy lub obcisłe jeansy oraz T-shirt). W przypadku dziewcząt niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

RUSZA KOLEJNA EDYCJA ELITE MODEL LOOK POLAND 2015

Dodatkowo jest możliwość przesłania swojej aplikacji on-line na www.elitemodellook.com.pl poprzez zakładkę „Weź udział”. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek.

Zapraszamy także na nasz FB – www.facebook.com/EliteModelLookPolska

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj