Street w najlepszym wydaniu Kolekcja Confront ss15

Luźne, opływające sylwetkę kroje i kolory, które odnajdą swoje miejsce w każdej szafie – wiosenna kolekcja Confront jest prosta, wygodna i utrzymana w modnym stylu street. Idealna dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego uzupełnienia codziennej stylówki.

Confront, młodzieżowa marka dostępna w salonach Sizeer, wchodzi w nowy sezon pewnym siebie, nadającym rytm ulicy krokiem. Wiosenna kolekcja nawiązuje do modnego wśród młodzieży stylu street, który już od kilku sezonów niepodzielnie rządzi codziennym ubiorem  zorientowanych w trendach, młodych ludzi. Te ubrania zostały stworzone, by towarzyszyć im w trakcie letnich festiwali pod gołym niebem, podróży stopem w nieznane i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

 

Bluzy z cieniowaniem ombre, lekkie kurtki w stylu bomber, szorty z podwyższonym stanem czy t-shirty z hasłami w formie modnych hashtagów – projektanci Confront doskonale rozumieją modowe potrzeby młodego człowieka XXI wieku i oddają w jego ręce kolekcję nawiązującą do najbardziej popularnych trendów.

Nowa kolekcja Confront dostępna jest we wszystkich salonach Sizeer i na e-Sizeer.com.