ANIA KRUK odkrywa karty – nowa kolekcja DAMA PIK

Znane z kart symbole zainspirowały markę ANIA KRUK do stworzenia nowej wiosennej kolekcji. Trefl, karo, kier i pik zostały dyskretnie wplecione w delikatne srebrne naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. Te subtelne wzory zostawiają pole dla wyobraźni: trefl może stać się koniczynką, karo – rombem, a kier i pik – sercem lub listkiem.

Nowa kolekcja DAMA PIK to kolejna odsłona delikatnych projektów ze srebra, które już na dobre zagościły w butikach ANIA KRUK. W DAMIE PIK po raz pierwszy pojawiają się wiszące srebrne kolczyki, otwarte pierścionki z oprawioną cyrkonią czy bransoletka na srebrnym druciku z zawieszką przewieszoną przez ogniwo, która przemieszcza się wraz z każdym ruchem nadgarstka.

Nasza nowa propozycja wpisuje się w niezwykle popularny trend delikatnej biżuterii – mówi Ania Kruk, główna projektantka i dyrektor kreatywna marki ANIA KRUK. Subtelne projekty cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientek, cały czas szukamy pomysłów, by je czymś zaskoczyć. Tu sięgnęliśmy po charakterystyczne dla kart symbole. Osobiście jestem wielką entuzjastką karcianych rozgrywek, ale DAMA PIK to zestaw uniwersalnych wzorów. Gramy niejednoznacznością tych projektów – niewprawione w grach oko może w nich dostrzec zwiastuny wiosny (kwiatki, listki), symbol miłości (serce) lub nadać tym wzorom własne znaczenie.

 

Ceny biżuterii: 69 – 169 zł

Materiał: srebro/srebro pokryte złotem

Nowa kolekcja DAMA PIK jest dostępna w 10 butikach na terenie całego kraju (Warszawa – ul. Mokotowska 46, Galeria Mokotów, Plac Unii City Shopping; Poznań – Stary Browar, Poznań City Center; Kraków – Galeria Krakowska; Katowice –  Silesia City Center, Galeria Katowicka; Łódź – Galeria Łódzka; Częstochowa – Galeria Jurajska) oraz w butiku online na www.aniakruk.pl.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj