Dbaj o paznokcie kompleksowo – konkurs Golden Rose

Wedle przysłowia oczy są zwierciadłem niewieściej duszy, a ręce… wizytówką kobiety.  Ale ich wygląd – w przeciwieństwie do wizytówki – nie powinien zdradzać, ani jaką pracę wykonujemy na co dzień, ani ile mamy lat, a tym bardziej nie powinien demaskować nas jako gospodyń domowych, którymi wprawdzie bywamy, ale nie określa to przecież naszej osobowości… Ręce powinny być wypielęgnowane, a największa ich ozdoba, czyli paznokcie – zawsze lśnić. Nie jest to proste, ale kto powiedział, że piękno musi być wrodzone? Wypróbujmy kosmetyki marki Golden Rose, która może się pochwalić imponującą kolekcją odżywek do paznokci i lakierów eksponujących – wypielęgnowane przy ich pomocy – piękno.

Aby stać się posiadaczką zestawu składającego się z dwóch lakierów do paznokci Color Expert i odżywki, która może służyć jako podkład pod manicure, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Konkurs potrwa od dzisiaj, tj. 31.03.2015 do 13.04.2015. Wtedy wybierzemy 5 najlepszych opisów manicure modnych w tym sezonie.

Dbaj o paznokcie kompleksowo – konkurs Golden Rose

Opisz najmodniejszy w tym sezonie manicure. A jeżeli właśnie udało Ci się go zrobić, podziel się z nami zdjęciem.

Do wzięcia 5 nagród – w skład każdej z nich wchodzi Smoothing Base Nail Foundation, Color Expert Nail Lacquer nr 03 i do wyboru jeden z czerwonych odcieni Color Expert Nail Lacquer – nr 25 albo 77.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj