Chusty w rozmiarze XXL od marki SOLD

W tym sezonie najmodniejsze będą obszerne chusty w rozmiarze XXL, które są nie tylko praktyczne, ale także wyglądają bardzo stylowo. To modny oraz niezwykle praktyczny dodatek. W kolekcji SOLD na sezon wiosna-lato 2015 dominuje stonowana kolorystyka: czerń, biel i szarości zaakcentowane wyrazistym kobaltem czy bordowym moro. Te najmodniejsze kolory zostały przełożone także na dodatki. Teraz z łatwością możemy dobrać chustę do naszej stylizacji.

Podstawą kolekcji SOLD jest dzianina: dresowa, bawełniana, o zróżnicowanej grubości. To właśnie z niej zostały zaprojektowane chusty, a ich przeskalowane formy pozwalają na „puszczenie wodzy wyobraźni” i za każdym razem stworzenie nowej, intrygującej stylizacji w zależności jak ją zawiążemy, czy swobodnie założymy.  W najnowszych propozycjach od marki SOLD można znaleźć kilka modeli, które z pewnością będą hitem tego sezonu.

Chusty z nowej kolekcji  dostępne są w czterech kolorach: intensywnego kobaltu, gołębiej szarości, bordowego moro i błękitnego jeansu. Wszystkie dostępne w sklepie internetowym be-sold.com w cenie 149 zł.

Produkcja kolekcji oparta jest na lokalnych materiałach, a całość jest konstruowana i odszywana w Polsce.