Ranita Sobańska w Project Runway

Już w środę 11.03.2015 w Project Runway wystąpi Dyrektor Kreatywna marki 4FRanita Sobańska, która zasiądzie w jury programu.

W najnowszym odcinku show uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko talentem, niezwykłą pomysłowością, ale i znajomością tworzenia sportowej odzieży, dlatego ze wsparciem przychodzi  najpopularniejsza sportowa marka 4F.

Pełen emocji i wyśmienitej zabawy show Project Runway już w środę na TVN o godzinie 21.30!

Ranita Sobańska – Dyrektor Kreatywna marki 4F, autorka kolekcji olimpijskiej dla polskiej reprezentacji w Vancouver 2010, Londynie 2012 i Soczi 2014. Obecnie przygotowuje kolekcję na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro 2016.

Projektantka realizuje także swoje osobiste pasje, tworząc autorskie kolekcje opatrzone metką „by Ranita Sobańska”.

Najnowsza kolekcja Ranity Sobańskiej śmiało sięga po sportowe inspiracje, definiując na nowo klasykę i elegancję. Projekty stanowią mieszankę sportowych struktur, skrojonych na miarę współczesnej kobiety.

Natomiast najnowsze propozycje marki 4F są zgodne z aktualnymi trendami i stanowią interpretację futurystycznych form, inspirowanych biologią i nanotechnologią. Efekt ten został uzyskany dzięki użyciu materiałów technicznych, jak pianki i siatki oraz alloverowym printom.

Najnowsze kolekcje Ranity Sobańskiej i 4F dostępne są w Pomada Fashion Office na ul. Widok 16/25

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj