EKIPA POLICJI STYLU OCENI OSCAROWE KREACJE GWIAZD

Już dziś o godz. 21:00 stacja E! wyemituje specjalny odcinek programu Policja Stylu poświęcony Oscarowej gali. Kathy Griffin, Kelly Osbourne, Giuliana Rancic i Brad Goreski przyjrzą się kreacjom gwiazd, które pojawiły się w minioną niedzielę na czerwonym dywanie, włączając Lady Gagę, Scarlett Johansson i Rosamund Pike, a także najatrakcyjniejszych mężczyzn, takich jak Jared Leto.

Na pierwszy ogień pójdą czerwone rękawice Lady Gagi. Bezkompromisowa ekipa show weźmie również pod lupę odważną stylizację Scarlett Johansson. I tym razem w programie nie zabraknie mnóstwa śmiechu, zabawnych sytuacji i kontrowersyjnych komentarzy!

Policja Stylu

Prezenterzy dokładnie przyjrzą się również wszystkim wzniosłym momentom oraz gafom, które miały miejsce na czerwonym dywanie Oscarowej gali, począwszy od Oprah, a skończywszy na Nicole Kidman. Wybiorą również najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Dowiecie się także, dlaczego ekipa Policji Stylu z tematu czerwonego dywanu przeszła do rozmowy o… lokalu ze striptizem.

Kto w tym roku wyglądał zaskakująco modnie, a kto całkowicie zatracił poczucie gustu i dał się ponieść emocjom? Włącz  Policję Stylu już dziś o godz. 21:00 na kanale E!.