EKIPA POLICJI STYLU OCENI OSCAROWE KREACJE GWIAZD

Już dziś o godz. 21:00 stacja E! wyemituje specjalny odcinek programu Policja Stylu poświęcony Oscarowej gali. Kathy Griffin, Kelly Osbourne, Giuliana Rancic i Brad Goreski przyjrzą się kreacjom gwiazd, które pojawiły się w minioną niedzielę na czerwonym dywanie, włączając Lady Gagę, Scarlett Johansson i Rosamund Pike, a także najatrakcyjniejszych mężczyzn, takich jak Jared Leto.

Na pierwszy ogień pójdą czerwone rękawice Lady Gagi. Bezkompromisowa ekipa show weźmie również pod lupę odważną stylizację Scarlett Johansson. I tym razem w programie nie zabraknie mnóstwa śmiechu, zabawnych sytuacji i kontrowersyjnych komentarzy!

News  EKIPA POLICJI STYLU OCENI OSCAROWE KREACJE GWIAZD

Prezenterzy dokładnie przyjrzą się również wszystkim wzniosłym momentom oraz gafom, które miały miejsce na czerwonym dywanie Oscarowej gali, począwszy od Oprah, a skończywszy na Nicole Kidman. Wybiorą również najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Dowiecie się także, dlaczego ekipa Policji Stylu z tematu czerwonego dywanu przeszła do rozmowy o… lokalu ze striptizem.

Kto w tym roku wyglądał zaskakująco modnie, a kto całkowicie zatracił poczucie gustu i dał się ponieść emocjom? Włącz  Policję Stylu już dziś o godz. 21:00 na kanale E!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here