Koronka – must have sezonu!

Romantyczna, kobieca, seksowna, a to za sprawą eleganckiej i bardzo zmysłowej koronki, która w połączeniu z klasycznymi lub złotymi dodatkami prezentuje się wyśmienicie. Koronka sama w sobie jest na tyle zdobna, że dobór dodatków musi być bardzo wyważony. Jak więc nosić koronkowe sukienki? Podpowiadamy!

Koronkowa sukienka w mocnej czerwieni to podstawowy element Twojej stylizacji. Delikatne akcesoria i skórzana ramoneska podkreślą cały look oraz sprawią, że stylizacae nabierze nieco mrocznego, rockowego charakteru.

Koronka - must have sezonu!

Do tej pory nosiłyście koronkę tylko na specjalne okazje? Czas to zmienić! Koronka w wersji black w połączeniu z klasycznymi dodatkami w stylu retro sprawi, że spokojnie będziesz mogła pojawić się w takiej stylizacji na spotkaniu, w pracy czy imprezie rodzinnej.

Koronka - must have sezonu!

Czerwień, czerń i złoto to idealne połączenie dla każdej z nas. Bez względu na okazję możecie śmiało postawić na koronkę w wydaniu klasycznym lub bardziej odważnym. W zależności od dodatków jakie dobierzecie Wasza stylizacja może mieć różne oblicza. Jedna sukienka a tak wiele możliwości.

Koronka - must have sezonu!