Kolory Miasta na wiosnę – zapowiedź kolekcji butów Nessi

W lutym rynek modowy zmienia się pod kątem asortymentu, stopniowo wprowadzając  produkty na kolejny sezon. Znani polscy producenci obuwia, w tym marka Nessi, już rozpoczęły produkcję modeli wiosenno-letnich, jednocześnie prowadząc działania promocyjne dla nowych kolekcji.

Marka Nessi jest obecnie w trakcie przygotowań do premierowego pokazu najnowszych modeli obuwia, który odbędzie się 19 lutego w Warszawie. Kolekcja na wiosnę/lato 2015 nosi tytuł „Kolory Miasta” i została stworzona zgodnie z obowiązującymi w tym sezonie trendami.

Buty zaprojektowano z myślą o kobietach żyjących w mieście, ceniących wygodę i kobiecy szyk. Kolekcja wiosenno-letnia spełni wymagania wielu kobiet nie tylko pod względem funkcjonalności, ale też dzięki estetycznej stronie obuwia. Przekonać się o tym będzie można podczas oficjalnej premiery kolekcji lub odwiedzając stronę internetową producenta, gdzie zaprezentowane zostaną efekty z sesji wizerunkowej, która odbyła się 9 lutego.

Autorem zdjęć jest fotograf Arcadius Mauritz, który po raz drugi wykonał wizerunkową sesję dla Nessi.  Marka odzieżowa Vippi Design zapewniła kobiece sukienki, tuniki i lejące bluzki, natomiast firma Gawor wzbogaciła stylizacje o modne torebki. Wiosenny, rozświetlający  makijaż modelki został wykonany kosmetykami z drogerii internetowej Mistic. Pozostali partnerzy sesji – sklep internetowy Hat Hat oraz producent biżuterii Venis, uzupełniły przygotowane stylizacje.

Sesja wiosenno-letniej kolekcji Nessi odbyła się w showroomie meblowym Mesmetric w Warszawie.