Joan Collins, gwiazda The Royals, odwiedzi Policję Stylu 4 lutego o godz. 21:00. Emisja na kanale E!.

Kathy Griffin nadała Joan Collins tytuł  „najlepiej ubranej” na czerwonym dywanie przed rozdaniem Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych 2015. A teraz królowa szyku zaszczyci nas swoją obecnością w nowym wydaniu Policji Stylu.

Kathy, nazywając Joan Collins królową stylu w minionym wydaniu programu, tak uzasadniła swoją decyzję: „Nawet nie zaczynajcie. Żadne z was. Ok? Kocham ją. Kocham w niej dosłownie wszystko. Ma 81 lat i wygląda niesamowicie. Tak naprawdę chciałabym, by miała na sobie jeszcze więcej cekinów, pas karate i rozcięcie aż po szyję. Zabraniam wam mówić o niej źle.”

Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo podekscytowana jest Kathy z powodu wizyty Joan Collins w show, a sama zaproszona jest na pewno zaszczycona nadanym jej tytułem.

W środę w nowym odcinku Policji Stylu Joan będzie opowiadać o swojej ostatniej roli – Księżnej Oksfordu – w produkcji The Royals. Zdradzi również, jak kierować swoją karierą, by wciąż być rozchwytywaną przez producentów oraz co zrobić, by trzymać rękę na pulsie po tylu latach. Ona naprawdę jest legendą.

Chcecie wiedzieć, czego oczekujemy z największą niecierpliwością? Joan i Kathy oraz pozostali członkowie Policji Stylu będą rozmawiać o modzie lat 80! Tak, dokładnie o tym!

Mówimy to oficjalnie, nie możemy się doczekać!

Włącz nową Policję Stylu 4 lutego 2015 r. o godz. 21:00 na kanale E!.