Daj się porwać treningom Pop-Up Fitness!

Udowodnij swoją siłę, uwolnij energię i poddaj się pasji do sportu! Specjalnie dla tych, którzy zawsze chcą być pierwsi i nigdy się nie poddają oraz tych, których największą życiową pasją jest sport, powstał nowy cykl wyjątkowych treningów – Reebok Pop-Up Fitness. Dzięki serii sportowych wydarzeń, fani aktywności fizycznej będą mogli spotykać się w zaskakujących miejscach, żeby wspólnie ćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera. Dołącz do nas i Ty!

 Daj się porwać treningom Pop-Up Fitness!

Reebok Pop-Up Fitness to niepowtarzalna okazja do dzielenia się sportową pasją i zdrowym stylem życia oraz wyjątkowe spotkania miłośników ciężkich treningów. Cykl został stworzony specjalnie dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej. Projekt opiera się na wspólnych treningach, które będą organizowane przynajmniej raz w miesiącu – np. jako seria przygotowawczych ćwiczeń przed popularnym biegiem Spartan Race. Pop-Up Fitness to platforma, pod którą marka Reebok realizować będzie różne rodzaje aktywności, takie jak m.in. CrossFit, tradycyjny fitness czy bieganie. Za każdym razem spotkania będą odbywały się pod okiem doświadczonego trenera, często w nietypowych lokalizacjach.  Informacje na temat wszystkich wydarzeń możesz śledzić na fanpage’u marki na portalu Facebook: https://www.facebook.com/ReebokPoland. Udział w każdym z treningów jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie odbyło się 30 stycznia w klubie Holmes Place w warszawskim hotelu Hilton. Inaugurujący Pop-Up Fitness został oparty o specjalnie opracowany program treningów grupowych – Les Mills. Dzięki niemu Reebok i Les Mills po raz kolejny udowodnili, że najlepsze programy treningowe motywują i inspirują do jeszcze cięższej pracy nad sobą i przekraczania własnych granic. Podczas wydarzenia ogłoszono również nowo rozpoczętą współpracę marki Reebok z siecią klubów Holmes Place – polskim liderem wśród sieci fitness i wellness w kategorii premium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj