Marcelina Zawadzka promuje markę Dalia!

Marcelina Zawadzka –  zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, prezenterka telewizyjna i  półfinalistka programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”, rozpoczęła współpracę z firmą Dalia, polskim producentem ekskluzywnej bielizny damskiej. Po sukcesie ubiegłorocznej kolekcji marki sygnowanej wizerunkiem znanej osoby, Dalia kontynuując trend – zaprosiła do współpracy piękną i utalentowaną młodą gwiazdę.

Eteryczną Marcelinę Zawadzką, reprezentantkę Polski w konkursie Miss Universe 2012 oraz prezenterkę telewizyjną, będziemy mogli podziwiać jako ambasadorkę marki Dalia w kobiecych odsłonach kolekcji wiosna – lato oraz jesień – zima, na 2015 rok.

Marcelina Zawadzka promuje markę Dalia!

W ramach współpracy, celebrytka w grudniu wzięła udział w klimatycznej sesji zdjęciowej na malowniczym Lanzarote. Zdjęcia do kolekcji wiosna/ lato 2015 wykonano m.in. w LagOmar, jednej z najoryginalniejszych posiadłości na wyspie, będącej niegdyś własnością słynnego aktora Omara Sharifa.

Właściciele ekskluzywnej marki nie mieli wątpliwości, co do powierzenia Marcelinie Zawadzkiej roli nowej reprezentantki ich firmy. Zdecydowała o tym Jej słowiańska uroda, niebagatelny urok oraz emanująca siła kobiecości. Wybór był nieprzypadkowy. Chcielibyśmy, by każda użytkowniczka naszej bielizny czuła się tak samo jak Marcelina, świadoma i pewna swojego ciała. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie owocna, a piękno oraz elegancja nowej ambasadorki nadadzą świeżości i blasku naszym kolekcjom – tłumaczy Tomasz Włodarczyk, Wiceprezes Dalia.

Marcelina Zawadzka promuje markę Dalia!

Marka Dalia od 1994 roku, z sukcesem produkuje ekskluzywną bieliznę damską, kierując swoje projekty do kobiet nowoczesnych, ceniących zmysłowość oraz wygodę. Produkty charakteryzuje dostępność w szerokiej rozmiarówce: obwodów od 60 do 95 oraz miseczek od A do M. Produkty z metką Dalia to efekt wizji i kreatywności projektantki, która w połączeniu z niebagatelnym wzornictwem oraz najlepszej jakości surowcami – tworzy bieliznę doskonałą. Wszystko po to, by każda użytkowniczka mogła poczuć się w niej pięknie, kobieco i elegancko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj