EAT UR HEART OUT – najnowsza odsłona kolekcji Katy Perry PRISM od marki Claire’s

Już 18 stycznia 2015 r. do sprzedaży trafi najnowsza, piąta już odsłona kolekcja Katy Perry PRISM – „EAT UR HEART OUT ”. Zaprojektowana z przymrużeniem oka linia biżuterii i dodatków nawiązuje do modnego obecnie w popkulturze motywu fast food. Żywa kolorystyka, oryginalny design oraz poczucie humoru to cechy, które wyróżniają kolekcję i sprawiają, że stanowi ona idealną zapowiedź sezonu wiosna-lato 2015. Główną inspiracją dla linii „EAT UR HEART OUT” był niezwykle charakterystyczny styl wokalistki, którym zyskała sobie fanów na całym świecie.

Co czeka na entuzjastki niebanalnych rozwiązań modowych w Claire’s? Prawdziwym hitem będą zabawne akcesoria, takie jak pierścionek w kształcie pudełka popcornu czy etui przypominające kawałek pizzy, oraz bardziej klasyczne, ale pełne uroku okulary w kształcie serca. W kolekcji „EAT UR HEART OUT” nie zabraknie również kolorowych toreb z nadrukowanym printem jedzenia np. hamburgerów, lodów czy pizzy. Biżuteria z motywem soczystej wisienki – od naszyjników po bransoletki, doskonale wpisuje się w ponadczasową estetykę retro, przywodzącą na myśl styl Katy Perry z początków jej kariery.

 

Nie bój bawić się trendami! Nowa kolekcja „EAT UR HEART OUT” od marki Claire’s zadba o to, byś w najbliższych miesiącach zachwyciła wszystkich swoim lookiem – oczywiście w dobrym smaku!