Moda na osobistą stylistkę

Każda z nas wydaje pieniądze na niepotrzebne ubrania, których później nie nosi lub nie potrafi dobrać do siebie odpowiednich fasonów i kolorów, i tu najlepszym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z pomocy osobistej stylistki.

Osobista stylistka zaproponuje Ci pełne zestawy ubrań wraz z obuwiem i dodatkami. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż pomaga ona kupić tylko trafione zestawy, a Ty doskonale się czujesz, ponieważ masz pewność, że świetnie wyglądasz.

Osobista stylistka również może odwiedzić Cię w domu. Kiedy czujesz, że Twoja szafa jest pełna rzeczy, a Ty nie masz co na siebie włożyć i nie potrafisz łączyć zestawów. W domowym zaciszu stylistka określa Twój typ sylwetki i sprawdza, które rzeczy powinno się zatrzymać, a które odświeżyć drobnymi przeróbkami czy lepiej się ich pozbyć. Po takim spotkaniu ze stylistką czujesz, że Twoja szafa jest lżejsza o kilogramy niepotrzebnych ubrań i pełna miejsca na nowe, lepsze zestawy.

Jeśli rozpoczynasz nowy etap w życiu lub czujesz, że potrzebujesz większej zmiany – zacznij od metamorfozy!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania, a Nowy Rok to czas nowych postanowień i zmian. Podarunek w postaci bonu upominkowego – spotkanie ze stylistką na zakupach czy w domu lub wykonanie profesjonalnego makijażu np. sylwestrowego, bliskiej Ci osobie wywoła uśmiech na twarzy, gdy otrzyma tak oryginalny prezent. Może ktoś Ci bliski potrzebuje takich zmian?

Tak na całym świecie, jak i w Polsce moda korzystanie z rad osobistej stylistki staje się coraz bardziej popularna. To już nie tylko, osoba znająca się na budowaniu wizerunku, ale również człowiek, który wysłucha i pomoże. Można ją znaleźć praktycznie wszędzie, ale wyboru trzeba dokonać rozważnie, tak aby nam pomogła a nie zaszkodziła. Jedną z polskich stylistek jest AGNES Agnieszka Nortey, której efekty pracy można podziwiać na zdjęciach.