Kolekcja biżuterii Briju by Mariusz Przybylski

Nowa kolekcja biżuterii Briju zaprojektowana przez Mariusza PrzybylskiegoWild at Heart – to czysta energia zamknięta w mocnych formach. Połączenie geometrycznych elementów  z lekko futurystycznym duchem. Dodatkowo poprzez użycie  materiału –  srebra najwyższej próby  –  wszystkie projekty otrzymały charakter dyskretnego glamour.

Tytułowa dzikość serca dla projektanta oznacza konsekwentne podążanie własną drogą estetyczną, odwagę w działaniu i podejmowaniu nieoczywistych wyborów. Ale to dzikość przetworzona przez wyobraźnię Przybylskiego i ukryta w minimalistycznych wzorach.

Całość kolekcji jest zdecydowanie nowoczesna, o kształtach nawiązujących do wyrazistych
i precyzyjnych cięć, jakie projektant stosuje w tworzonej przez siebie modzie.

Delikatność i lekkość łączy się z wyrazistością i siłą. Monochromatyczna, srebrna biżuteria jest jednocześnie drapieżna i delikatna.

Kolie i naszyjniki z kolekcji Wild at Heart – to wielkie emocje „zamrożone” w polerowanym srebrze.  Paradoks? Tak, ale Przybylski lubi w swojej modzie paradoksy, bawi się  kontrastami i często opiera się w swoich projektach na ostrych skrajnościach – materiałów, kształtów i faktur.

Projekty biżuterii stworzone dla marki Briju nawiązują bezpośrednio do nowej kolekcji ubrań Mariusza Przybylskiego na sezon wiosna-lato 2015.