Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Kalendarzowa jesień dopiero się rozpoczęła, a na zewnątrz już zrobiło się chłodniej. Czas pomyśleć o cieplejszym płaszczyku lub kurtce, z którymi nie rozstaniemy się przez najbliższych kilka miesięcy.

W kolekcjach jesienno-zimowych znajdziemy bardzo wiele różnych modeli okryć wierzchnich. Ponieważ jest w czym wybierać, wiele z nas jest zdezorientowanych podczas zakupów, nie wiedząc, na co się zdecydować. Przede wszystkim, w pierwszej kolejności warto przemyśleć swoje oczekiwania i rodzaj aktywności każdego dnia.

Jeśli poruszasz się w większości autem, spokojnie możesz postawić na zgrabny płaszcz. Najlepiej w pastelowych odcieniach beżu, różu czy karmelu. Jeśli natomiast dużo przebywasz na chłodzie i przemieszczasz się komunikacją miejską, musisz dobrze przygotować się na chłodniejsze dni. Najlepiej postawić na ciepłą kurtkę, klasycznie czarną pasującą do większości ubrań lub brązową, jeśli nosisz ciepłe odcienie.

Zarówno do płaszczy, jak i modnych, puchowych kurtek dobierz odpowiednie dodatki np. czapki czy powracające na wybiegi i do kolekcji mufki.

Zestaw 1

Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Płaszcz – Bialcon/bialcon.pl, torebka – Boca/boca.pl, nauszniki – Gena/gena.pl, sukienka – MarylaW/marylaw.pl

Zestaw 2

Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Buty – Caprice/caprice.pl,  czapka – Gena/gena.pl, sweter –Tova/tova.com.pl, mufka- Gena/gena.pl, kurtka – Wellensteyn /wellensteyn.com.

Zestaw 3

Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Kurtka – Wellensteyn /wellensteyn.com, nauszniki – Gena/gena.pl, buty – Caprice/caprice.pl, bluza – Bialcon/bialcon.pl

Zestaw 4

Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Kalosze – Le Chameau/magum.pl, torebka – Boca/boca.pl, czapka – Avanti /avanti-konieczko.com, bluzka -White House/whitehouse.sklep.pl, płaszcz – Tova/tova.com.pl.

Zestaw 5

Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Czapka – Avanti /avanti-konieczko.com, spódnica – Boca/boca.pl, Torebka – Antbag by ania/antbags.pl, kurtka – Midori/midori.pl