Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Kalendarzowa jesień dopiero się rozpoczęła, a na zewnątrz już zrobiło się chłodniej. Czas pomyśleć o cieplejszym płaszczyku lub kurtce, z którymi nie rozstaniemy się przez najbliższych kilka miesięcy.

W kolekcjach jesienno-zimowych znajdziemy bardzo wiele różnych modeli okryć wierzchnich. Ponieważ jest w czym wybierać, wiele z nas jest zdezorientowanych podczas zakupów, nie wiedząc, na co się zdecydować. Przede wszystkim, w pierwszej kolejności warto przemyśleć swoje oczekiwania i rodzaj aktywności każdego dnia.

Jeśli poruszasz się w większości autem, spokojnie możesz postawić na zgrabny płaszcz. Najlepiej w pastelowych odcieniach beżu, różu czy karmelu. Jeśli natomiast dużo przebywasz na chłodzie i przemieszczasz się komunikacją miejską, musisz dobrze przygotować się na chłodniejsze dni. Najlepiej postawić na ciepłą kurtkę, klasycznie czarną pasującą do większości ubrań lub brązową, jeśli nosisz ciepłe odcienie.

Zarówno do płaszczy, jak i modnych, puchowych kurtek dobierz odpowiednie dodatki np. czapki czy powracające na wybiegi i do kolekcji mufki.

Zestaw 1

Stylizacje  Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Płaszcz – Bialcon/bialcon.pl, torebka – Boca/boca.pl, nauszniki – Gena/gena.pl, sukienka – MarylaW/marylaw.pl

Zestaw 2

Stylizacje  Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Buty – Caprice/caprice.pl,  czapka – Gena/gena.pl, sweter –Tova/tova.com.pl, mufka- Gena/gena.pl, kurtka – Wellensteyn /wellensteyn.com.

Zestaw 3

Stylizacje  Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Kurtka – Wellensteyn /wellensteyn.com, nauszniki – Gena/gena.pl, buty – Caprice/caprice.pl, bluza – Bialcon/bialcon.pl

Zestaw 4

Stylizacje  Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Kalosze – Le Chameau/magum.pl, torebka – Boca/boca.pl, czapka – Avanti /avanti-konieczko.com, bluzka -White House/whitehouse.sklep.pl, płaszcz – Tova/tova.com.pl.

Zestaw 5

Stylizacje  Zestawy na chłodniejsze, jesienne dni!

Czapka – Avanti /avanti-konieczko.com, spódnica – Boca/boca.pl, Torebka – Antbag by ania/antbags.pl, kurtka – Midori/midori.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here