Jesienny miszmasz!

W jesiennej garderobie dominują ciemne, stonowane kolory. Podpowiadamy jak łączyć rzeczy z pozoru do siebie niepasujące w supermodne zestawy.

Wiele z nas, kiedy dni stają się chłodniejsze staje przed dylematem jak połączyć okrycia wierzchnie z innymi ubraniami. Niestandardowe rozwiązania nie zawsze wypadają najlepiej, zatem warto pamiętać o kilku zasadach.

Po pierwsze, kurtki puchowe łącz z w jednej gamie kolorystycznej np. w palecie brązów i beży, lub czerni i bieli, przełamanej np. czerwienią czy nadal modnym granatem. Z czernią świetnie współgra panterka, zatem jeśli trzymasz się tych barw, śmiało zestawiaj np. sportowe bluzy z klasycznymi krótkimi spódniczkami (bardzo w trendach).

Po drugie nie bój się ostrych kolorów! Genialnie prezentują się w połączeniu z monochromatycznymi fasonami. Najlepiej, jeśli zaszalejesz z kolorem torebki – kopertówki, ożywisz w ten sposób najnudniejszą wieczorową stylizację i przyciągniesz wzrok. Pamiętaj jednak aby dodatki kupować najlepszej jakości – na wyrazistych barwach widać każde niedociągnięcia szycia czy materiału.

Po trzecie mat i błysk idą w tym sezonie w parze, więc spokojnie zestawiaj je razem. W razie wątpliwości posłuchaj siebie i zaufaj własnemu gustowi- w końcu to ty masz się dobrze czuć w ubraniach, które nosisz.

Stylizacja 1.

Bluzka – MarylaW/ marylaw.pl, buty – Menbur/ grupomenbur.com, kopertówka – antbag by ania/antbags.pl, spódnica – Bialcon/bialcon.pl, kurtka – Boca/boca.pl
Stylizacja 2.

Bluza – Rabarbar/rabarbar.co, płaszcz – Bialcon/bialcon.pl, spódnica – Bialcon/bialcon.pl, buty – Caprice/caprice.pl, torebka – Boca/boca.pl.

Stylizacja 3.

Sukienka – Midori/midori.pl, kurtka – Boca/boca.pl, buty – Caprice/caprice.pl, szal – Gena/ gena.pl, torebka – antbag by ania/antbags.pl

Stylizacja 4.

Torebka – antbag by ania/antbags.pl, bluza – White House/whitehouse.sklep.pl, spodnie –Tova/tova.pl, kurtka – Wellensteyn/wellensteyn.com

Stylizacja 5.

Sukienka – White House/whitehouse.sklep.pl, rękawiczki – Gena/gena.pl, kurtka – Boca/boca.pl, torebka – Boca/boca.pl