Style living – nowa odsłona filozofii Bohoboco

Duet Bohoboco zyskał uznanie wśród szerokiego grona klientek dzięki umiejętnemu połączeniu wrażliwości estetycznej, wiedzy i talentu. Wieczne poszukiwanie inspiracji  i wytężona praca zaowocowały szeroko omawianymi kolekcjami ubrań. Przez pięć lat wspólnego tworzenia projektanci przyzwyczaili nas również do ich ciągłego rozwoju i podejmowania wyzwań. Ostatnio Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek nawiązali współpracę z Layetana Developments Polska, w ramach której zaprojektują pokazowy penthouse nowoczesnego apartamentowca sPlace – smart living.

Koncepcja inwestycji wpisuje się w filozofię duetu. To umiejętne połączenie piękna i wysokiej jakości wykonania w stylowej, postindustrialnej oprawie. sPlace to także komfort życia w pobliżu serca miasta, w mądrze zaaranżowanej przestrzeni Żoliborza.

sPlace powstaje w nowej części dzielnicy przy ulicy Rydygiera, bezpośrednio sąsiadującej z Sadami Żoliborskimi. Lokalizacja sPlace łączy spokój zielonych zakątków miasta i bliskość wielkomiejskiego życia. W ofercie developera znajdują się jednopokojowe studia, apartamenty oraz ekskluzywne, dwupoziomowe sLofty. Do apartamentów usytuowanych na najwyższej kondygnacji będą przynależeć prywatne tarasy. I właśnie wnętrze jednego z takich sLoftów zobaczymy w odsłonie Bohoboco.

Apartamenty sPlace, podobnie jak projekty Bohoboco, zostały stworzone z myślą o klientach ceniących komfort i klasykę w nowoczesnym, ponadczasowym wydaniu. Przestrzeń sPlace daje duże możliwości wprowadzenia własnej wizji projektu, co przyczyniło się  do zaangażowania Bohoboco we współtworzenie z developerem jednego z sLoftów. Nową, przestrzenną odsłonę kunsztu Bohoboco będziemy mogli poznać niebawem.