Celebration Fashion Festival – Święto Mody i Luksusu!

Już w sobotę odbędzie się kolejna edycja imprezy Celebration Fashion Festival, która jest swoistym hołdem dla mody i świata pełnego luksusu i luksusowych towarów, których i tym razem na imprezie nie zabraknie.

Jednym z celów Celebration Fashion Festival jest promocja usług i towarów związanych z modą i luksusem, dlatego i tym razem specjalnie dla gości event’u wyselekcjonowano usługi i towary najlepszej, jakości, które mogą pomóc zarówno w życiu codziennym, jak i zaznajomić nas z obecnie panującymi trendami.

Wśród specjalnie wybranych na tą okazję produktów znajdują się m.in. firma Laura Star, która odpowiadać będzie za wyprasowanie wszystkich kolekcji prezentowanych na evencie. Szwajcarska marka Laurastar to lider w dziedzinie produkcji zaawansowanych systemów parowych do prasowania. Na całym świecie produkty marki Laurastar cieszą się dużą popularnością oraz polecane są prze największe nazwiska z branży mody. Stosowana w urządzeniach nowoczesna technologia parowa, pozwala prasować wszystkie rodzaje tkanin z niespotykaną dotychczas skutecznością i łatwością. Generatory pary Laurastar nie tylko szybko wygładzają tkaniny, ale również odświeżają je i dezynfekują. Zastosowana technologia parowa nie niszczy materiału i znacząco obniża czas prasowania.  Firma Laurastar ma swoją siedzibę w Szwajcarii, posiada ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji zaawansowanych urządzeń do prasowania. Marka eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów i posiada ponad 2,5 miliona użytkowników. W Szwajcarii 25% gospodarstw domowych posiada żelazko Laurastar, dzięki którym prasowanie staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej przyjemne.

Kolejnym niezwykle ważnym partnerem jest firma Essence Cleanse, jak same właścicielki mówią „Zaczęłyśmy od siebie. W poszukiwaniu lepszej, jakości życia sięgałyśmy po różnorodne diety, fachowe lektury, porady ekspertów w oczyszczaniu organizmu… Aż wreszcie dotarłyśmy do miejsca, w którym uznałyśmy, że chcemy dzielić się swoją wiedzą, aby inni także mogli czerpać radość i satysfakcję ze zmiany codziennych nawyków na zdrowsze. Lepsze samopoczucie, więcej energii, równowaga fizyczna i psychiczna – czyż nie do takiego stanu naturalnie dążymy? Proponujemy Ci odżywczą, uwalniającą od toksyn dawkę czystej energii, dzięki której Twoje ciało i życie nabiorą rumieńców. To propozycja dla tych, którzy świadomie wybrali zdrowy tryb życia, ale również dla osób, które zabiegane, zapracowane i nierzadko zestresowane chcą, chociaż raz na jakiś czas, zadbać od siebie i swoje ciało”. Moda to również i ciało, a w ostatnim czasie moda na piękne ciało, opanowała prawie wszystkie dziedziny życia codziennego. Ludzie zaczynają dbać o własne ciała, samopoczucie i starają się zachować swój wiek biologiczny w jak najlepszej kondycji.

To właśnie, dlatego na imprezie Celebration Fashion Festival promowane są produkty pozwalające ułatwić życie w modzie i luksusie, a przede wszystkim wygodzie, którą tak bardzo kochamy!