Uwierz w moc symboli – nowa kolekcja BELIEVE od ANI KRUK

Osiem symboli zaklętych w delikatnych naszyjnikach i bransoletkach znajdziemy w kolekcji BELIEVE przygotowanej przez markę ANIA KRUK. Srebrne wzory to osobiste talizmany – wystarczy pomyśleć życzenie, zakląć je w wybranym modelu i… uwierzyć, że symbole mają moc!

W kolekcji BELIEVE marka ANIA KRUK po raz kolejny przekonuje, że biżuteria niesie ze sobą przesłanie. Tym razem naszyjniki i bransoletki nie tyle motywują do działania (jak projekty z motywacyjnymi tekstami z kolekcji GLAMROCK), co przypominają o tym, co w życiu dla nas ważne. Można zainspirować się zaproponowanymi przez ANIĘ KRUK znaczeniami symboli lub nadać ulubionemu projektowi własny sens.

Wśród symboli grających główną rolę w kolekcji BELIEVE szczególne miejsce zajmuje model WISHBONE. Ten układający się w kształt kości ptaka symbol pokochały już Gwiazdy za oceanem (m.in. Jennifer Aniston), które noszą naszyjnik z tym znakiem jako przynoszący szczęście talizman.

 

 

Kolekcja BELIEVE jest dostępna w salonach stacjonarnych ANIA KRUK w całej Polsce oraz w butiku online na www.aniakruk.pl.