Akcesoria Merrell na sezon jesień-zima 2014

Kolekcja akcesoriów Merrell na nadchodzący sezon jesień-zima 2014 to seria miejskich dodatków dostępnych w dwóch liniach. Kolekcja damska skierowana jest do kobiet, które prowadzą dynamiczny, miejski styl życia, a kolekcja unisex do wszystkich osób, które poszukują wygodnych akcesoriów o sportowym charakterze.

Kolekcja damska

Linia Portland to kolekcja typowo damska. Została przygotowana z myślą o kobietach, które żyją aktywnie i cenią sobie znajomość najnowszych trendów. Wszystkie produkty dostępne są w trzech modnych opcjach kolorystycznych: klasycznej czerni, kobiecym fiolecie oraz oryginalnym srebrze. Pojemne torebki na ramię zmieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, które każda kobieta musi zawsze mieć pod ręką. Dla zabieganych freelancerek lub studentek noszących duże skrypty i skoroszyty pełne notatek, idealnym rozwiązaniem będzie modny shopper. Amatorki jogi akcesoria na trening spakują do typowo sportowej torby z odpinanym i regulowanym paskiem na ramię, dodatkowo wyposażonej w uchwyt na matę. Dla miłośniczek elektronicznych gadżetów, dobrym rozwiązaniem będzie nieduża, ale poręczna torba na długim pasku ze specjalną komorą na tablet.

Kolekcja unisex

Linia Rockford to kolekcja miejskich akcesoriów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferowane produkty stanowią propozycje dla osób, które często przemieszczają się w związku z pracą i zawsze muszą mieć pod ręką tablet, komputer czy telefon. Miejskie plecaki o pojemności 15 oraz 20 litrów to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią mieć zawsze wolne ręce. Dla tych, którzy nie są fanami plecaków, marka Merrell przygotowała miejskie torby o różnych pojemnościach z regulowanymi paskami. Biznesowe torby zmieszczą laptop, mniejsze tablet, a coraz bardziej popularna nerka to propozycja dla tych, którzy chcą schować jedynie klucze czy telefon. Wszystkie produkty dostępne są w żywej kolorystyce: soczystej zieleni, radosnej pomarańczy i nasyconym błękicie. Stanowią idealne rozjaśnienie stonowanej jesienno-zimowej garderoby.