Moda na stoku

Lato dopiero się kończy, a już niebawem do sklepów trafią kolekcje zimowe. Najnowsze trendy obowiązują również w odzieży sportowej. Marka Outhorn przygotowała dla nas kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno na stoku, jak i w mieście.

Sztab projektantów i technologów przygotował kolekcję ubrań i akcesoriów, które są nie tylko modne, funkcjonalne, ale i bezpieczne. Nadają się zarówno na stok, jak i do codziennego użytku. Ponadto produkty Outhorn to nowoczesna odzież oferowana
w przystępnej cenie.

Na szczególną uwagę zasługują użyte rozwiązania technologiczne, takie jak: klejone szwy, pasy antyśniegowe, wodoodporny materiał, czy dodatkowe kieszenie na telefon i gogle. Te udogodnienia pozwalają spędzać czas na zewnątrz w komfortowych warunkach i w modnym stroju.

Poza kurtkami, spodniami i bluzami Outhorn oferuje również również ciepłe czapki, szaliki, skarpetki i nieprzemakalne rękawice. Produkty są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, która odpowiada najnowszym trendom.

Do nowej kolekcji powstała dedykowana sesja zdjęciowa oraz lookbook  w zimowym klimacie. Dodatkowo Outhorn stanie się bardziej widoczny w sklepach. Launchowi w tym sezonie będzie towarzyszyło silne wsparcie w postaci materiałów POS (tematyczne plakaty, banery i stojaki) oraz szerokiej komunikacji online – w tym za pośrednictwem nowopowstającej strony internetowej i facebook’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj