Złota jesień z by ilo

Nic tak nie dopełni każdej stylizacji jak buty… i wyjątkowa biżuteria. Złota bransoletka, naszyjnik oraz kolczyki to idealna ozdoba oraz must have tej jesienni! Zobacz co przygotowała dla Ciebie marka by ilo.

W tym sezonie złoto nie jest zarezerwowane tylko „od święta” i na wieczorne wyjścia. Ma nam towarzyszyć na co dzień i w ciągu dnia. Jeżeli nie lubimy odważnych ubrań w odcieniach złota, warto zaopatrzyć się w biżuterię. Zachowasz obowiązujący trend i będziesz mogła łączyć je bez granic.

Kolekcja naszyjników Elegante. Wyróżniają się elegancją a przede wszystkim indywidualnością. Wykonane z długiego, pozłacanego łańcuszka (srebro Ag 925) oraz zawieszki by ilo z ręcznym grawerem.


Kolczyki personalizowane. Małe, eleganckie i bardzo oryginalne. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego łączenia zawieszek by ilo np. kot i pies.


Bransoletki łańcuszkowe. Bransoletki z cienkiego łańcuszka wykonane ze srebra (próba 925), pozłacane z zawieszką by ilo oraz ręcznym grawerem.


Kolekcja naszyjników Fusion. Idealne dla osób, które lubią delikatne dodatki. Wykonane z wysokiej jakości pozłacanej stali szlachetnej, tzw. nowego srebra wraz ze złoconą zawieszką by ilo.
Wiele możliwości

Każdy klient ma możliwość stworzenia indywidualnej złotej biżuterii, spełniającego jego oczekiwania. Wystarczy za pomocą kreatora biżuterii dokonać wyboru zawieszki- w wersji srebrnej oraz pozłacanej, kształtu- z pięćdziesięciu modeli dostępnych w ofercie oraz bazy. Marka by ilo przyjmuje również zamówienia specjalne.
Marka By ilo- producent biżuterii personalizowanej z sukcesem produkuje biżuterię na polskim rynku. Projekty wychodzą przeciw oczekiwaniom kobietom, które cenią sobie elegancje oraz komfort. W ofercie znajdują się bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki, które bazują na wyprodukowanej zawieszce, ozdobionej ręcznym grawerem. Kolekcje to nie tylko klasyczne sznurkowe kompozycje, ale również kamienie naturalne, wstążeczki,zamsze, skórki, oraz łańcuszki w różnorodnej gamie barw, zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Firma łączy komfort użytkowania z wysokim standardem produktu oraz oryginalnością projektów. Do produkcji biżuterii wykorzystuje się stal szlachetną- nowe srebro wykorzystywane w jubilerstwie, które nie podrażnia skóry, nie czernieje oraz nie uczula. Wszystkie produkty marki By ilo są produkowane w 100% ręcznie.