Srebro w roli głównej czyli nowa kolekcja ANI KRUK

Oryginalne wzory ze srebra to nowa jesienna propozycja marki ANIA KRUK. Na kolekcję FADO składają się srebrne bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki wysadzane błyszczącymi cyrkoniami.

ANIA KRUK znana była dotychczas głównie z projektów tworzonych z niestandardowych materiałów, takich jak silikon czy żywica. FADO to pierwsza kolekcja najmłodszego pokolenia jubilerskiej rodziny Kruków w całości wykonana ze srebra. Nie znajdziemy tu jednak klasycznych srebrnych wzorów, ale jak przystało na markę z charakterem – oryginalne projekty zwracające uwagę nieregularną fakturą, ciekawą formą i nietypowymi kolorami. Oprócz tradycyjnego białego srebra i srebra pozłacanego ANIA KRUK proponuje wzory ze srebra rodowanego na czarno lub pokrytego różowym złotem.

Do poszerzenia naszej oferty o srebrne kolekcje zainspirowały nas nasze klientki, które często, znając nazwisko Kruk, szukały u nas biżuterii ze szlachetnych materiałów. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zinterpretowali srebra na własny sposób – w kolekcji FADO postawiliśmy na niestandardowe wzory ze srebra bitego, w odważnych kolorach – mówi Ania Kruk, dyrektor kreatywna marki ANIA KRUK.

FADO to propozycja dla kobiet, które cenią szlachetne materiały i jednocześnie chcą podkreślić swój indywidualny styl. Z pewnością te wzory dodadzą zadziorności eleganckim stylizacjom.