Katarzyna Kwiatkowska gospodynią programu wzorowanego na show Ellen DeGeneres. Jej pierwszym gościem będzie Sonia Bohosiewicz

8a3d352020 1877837607 sonia bohosiewicz

„Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show” jest wzorowany na słynnym amerykańskim show Ellen DeGeneres, nadawanym od blisko 14 lat. W każdym odcinku pojawi się gwiazda, która będzie musiała wykonać określone, zabawne zadanie. Kibicować i pomagać jej w tym będzie zgromadzona w studiu publiczność. W pierwszym odcinku udział wzięła Sonia Bohosiewicz. Nowy talk-show pojawi się na antenie Polsat Cafe we wrześniu.

Są to dwa pierwsze pilotażowe odcinki, więc nie mogę nawet wyobrazić sobie tego, co mnie spotka tutaj, ponieważ nie ma takiego czegoś jeszcze w telewizji. Nie mam pojęcia, co to jest za program. To jest program Kasi Kwiatkowskiej, ale co dalej? – mówi Sonia Bohosiewicz agencji informacyjną .

Gwiazda przyznaje, że była to z jej strony całkowita improwizacja, bowiem idąc na nagranie nie wiedziała nic o formule programu.

Cały pomysł polega chyba tez na tym, żeby gwiazdy nie wiedziały, co je spotka. I w pewnym sensie jest to jakiś taki rodzaj zaskoczenia. Bo jak żartować na pamięć – mówi Sonia Bohosiewicz.

Dotychczas nagrano dwa pilotażowe odcinki. Gościem jednego z nich był aktor Jacek Braciak. Program trafi na antenę Polsat Cafe we wrześniu. Gospodynią będzie Katarzyna Kwiatkowska, aktorka i parodystka, znana przede wszystkim z nadawanego w TVN „Szymon Majewski Show”. W 2014 roku była jurorką w programie rozrywkowym Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kasia Kwiatkowska wystąpiła też w serialach „Ojciec Mateusz”, „Sama słodycz”, „Prawo Agaty”. Uznanie krytyki przyniosła jej główna rola w filmie „Dzień Kobiet”.