Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu „Przyjaciółki”. Zagra pewną siebie intrygantkę

81ccdb4300 1037817446 przyjaciolki serial Ok

Postać Alicji grana przez Katarzynę Zielińską sporo namiesza w gronie tytułowych „Przyjaciółek”. Ambitna, pewna siebie i bezwzględna bizneswoman za wszelką cenę będzie chciała udowodnić, że jest lepsza niż Zuza (Anita Sokołowska), i przejąć jej stanowisko w banku. Los jej sprzyja, bo konkurentka wkrótce odejdzie na urlop macierzyński. Niemałe zmiany czekają też pozostałe bohaterki.

– Alicja to trochę czarny charakter. Jest bardzo ambitna, myśli, że wszystko robi najlepiej, że ma najlepsze pomysły w pracy. I przez to nie jest za bardzo lubiana, szczególnie przez postać, którą gra Anita Sokołowska, bo próbuje jej zabrać wszystko i przejąć jej obowiązki. Jest to kobieta z klasą, lubi podrywać i zdobywać facetów – mówi agencji informacyjnej Newseria  Lifestyle Katarzyna Zielińska, aktorka.

Konflikt miedzy paniami z dnia na dzień będzie się więc zaostrzał, ale Zuza bohaterka grana przez Anitę Sokołowską musi odstawić na bok ambicje zawodowe, bo wkrótce zostanie matką. Ten fakt nie skłoni jej jednak do zmiany dotychczasowego stylu życia. Nawet w zaawansowanej ciąży nie będzie się oszczędzać.

Zuza zapomina o tym, że jest w ciąży, i wydaje jej się, że może funkcjonować tak samo jak wcześniej. Wykonuje różne działania kaskaderskie, nawet po to, żeby się wyluzować i uwolnić od natrętnego tematu. Wywoła to dużo zamieszania – mówi Anita Sokołowska, aktorka.

Nowy rozdział w swoim życiu rozpoczyna też Anka, w tej roli Magdalena Stużyńska. Po rozwodzie napotyka na wiele przeszkód, ale nie poddaje się i twardo walczy o swoje. W konsekwencji stanowczość i upór zostaną nagrodzone.

Takie wydarzenie jak rozwód jest bardzo druzgocące i załamujące. Ale w przypadku naszej bohaterki, która wyzwala się z toksycznego związku i musi stanąć na własnych nogach, i zawalczyć o siebie, okazuje się być budującym, konstruktywnym doświadczeniem. Fakt, że podejmuje pracę sprawia, że czuje się wartościowa, potrzebna i silna. I to wszystko bardzo pozytywnie przekłada się na to, co dalej dzieje się w jej życiu Magdalena Stużyńska, aktorka.

Nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące sytuacje czekają też pozostałe bohaterki. Inga (Małgorzata Socha) po wielu perypetiach zdecyduje się na poważny związek z Szymonem (Filip Bobek), a Patrycja (Joanna Liszowska) wyjdzie za mąż za Michała (Marcin Rogacewicz).

Czwarty sezon serialu „Przyjaciółki” będzie można oglądać na antenie Polsatu od września.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj