Wokalistka Paula Marciniak przeprowadza metamorfozy. Stworzyła autorski „Projekt Modelka”

7d7eb4b6b2 1282863369 marciniak projekt

Każda kobieta jest piękna przekonuje Paula Marciniak. Modelka i wokalistka uczy Polki tego, jak dbać o siebie, wydobywać swoje naturalne piękno i wierzyć we własne możliwości. Za swój sukces uważa pozytywne zmiany, jakie zachodzą w życiu jej podopiecznych.

Paula Marciniak prowadzi autorski „Projekt Modelka”. Jest to przeznaczony dla kobiet program metamorfozy. Wbrew pozorom nie jest on jednak kierowany wyłącznie do dziewcząt marzących o karierze na wybiegu.

Trochę ironicznie nazwałam to „Projekt Modelka”, dlatego że każda z nas jest modelką, każda z nas jest tym, kim tylko sobie wymarzy. Trzeba walczyć o własne marzenia. To wszystko staramy się przekazać paniom, które do nas przychodzą – mówi Paula Marciniak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka i modelka podkreśla, że zgłaszają się do niej kobiety w różnym wieku i o różnym wyglądzie fizycznym, często bardzo odbiegającym od idealnych wymiarów. Paula Marciniak i jej ekipa uczą klientki robienia makijażu, dobierania fryzury, pomagają także w znalezieniu własnego stylu ubierania. Finałem kursu jest sesja zdjęciowa i impreza, na której wszystkie uczestniczki prezentują swój nowy wizerunek na wybiegu.

Mamy panie w bardzo różnym wieku, od najmłodszych dziewczynek, po panie w wieku mojej babci. Często te panie mają w sobie więcej werwy, wiary we własne możliwości i takiej chęci działania niż młodsze kobiety. Często sama wielu rzeczy się od nich uczę. Tak naprawdę walczą z własnymi słabościami. Dla kobiety, która nigdy nie miała nic wspólnego ze światem modelingu, naprawdę ogromnym wyzwaniem jest to, żeby pokazać się wśród tłumu obcych ludzi na prawdziwym wybiegu – mówi Paula Marciniak.

Modelka twierdzi, że jej projekt ma na celu przekonanie uczestniczek, że każda kobieta jest piękna, niezależnie od wieku lub wagi. Przyznaje, że uwielbia patrzeć na to, jak zmieniają się jej podopieczne.

Wiele kobiet potem pisze do mnie, że ich życie się zmieniło, że patrzą na siebie z zupełnie innej perspektywy. Me jest to mój mały sukces – podkreśla Paula Marciniak

Paula Marciniak jest absolwentką dziennikarstwa, studiowała także aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ma na swoim koncie tytuły Wicemiss Nastolatek Dolnego Śląska oraz Miss Polski Foto. Jej zdjęcie trzykrotnie pojawiło się na okładce magazynu „CKM”. Po krótkiej współpracy z Michałem Wiśniewskim nagrała własny album „Paula”. Wystąpiła też w serialach „Daleko od noszy”, „Pierwsza miłość” i „Pitbull”. W 2012 roku została twarzą klubu piłkarskiego ŁKS Łódź.