Nowość od szwajcarskiej marki ARTEMIS: ARTEMIS SUN

Artemis Sun_visuel1Nie ma nic szybszego od światła. Promienie słoneczne potrzebują 8 minut, żeby dotrzeć na ziemię. Wpływają na nas pozytywnie, dodają energii, wzmacniają układ odpornościowy i polepszają samopoczucie. Tego lata będziemy mogli wyjątkowo beztrosko kąpać się w słońcu: w kantonie Appenzell w laboratoriach ARTEMIS of Switzerland powstały trzy nowe linie kosmetyków, które pozwalają osiągnąć maksymalną ochronę, pielęgnację i piękną opaleniznę. Tajemnica linii More Than SPF, More Than After Sun i More Than Self Tanning tkwi w połączeniu natury i technologii: w Appenzell eksperci od pielęgnacji skóry ARTEMIS łączą najskuteczniejsze składniki uzyskane z alpejskiej flory z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.

WIĘCEJ NIŻ FILTR UV!

Nawet najlepsze filtry chroniące przed promieniowaniem UV nie są w stanie zapobiec tworzeniu się wolnychrodników – agresywnych molekułów, które są aktywne w skórze nawet kilka godzin po kąpieli słonecznej i na stałe niszczą włókna kolagenowe. ARTEMIS of Switzerland udało się zapobiec temu szkodliwemu procesowi.

Kosmetyki linii More Than SPF i More Than After Sun chronią przed uszkodzeniem komórek na dwa sposoby: ekskluzywny składnik SwissCellProcet Compound®, zawierający bylicę i szarotkę alpejską, wiąże wolne rodniki powstałe poprzez szkodliwe promieniowanie UV. Dodatkowo zawarty w formule kosmetyków antyoksydant nowej generacji chroni przez 24 godziny przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, wywołanych przez promieniowanie podczerwone.

ŁADNA OPALENIZNA BEZ SŁOŃCA

Samoopalacze ARTEMIS SUN More Than Self Tanning gwarantują piękną opaleniznę przez cały rok. Równocześnie nawilżają skórę i chronią ją przed przedwczesnym starzeniem się oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Ciesz się latem z produktami ARTEMIS SUN – już od maja 2014 roku wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj