head&shoulders Apple Fresh o urzekającym jabłkowym zapachu

Pozwól oczarować się nową jakością pielęgnacji z kolekcją head&shoulders Apple Fresh o urzekającym jabłkowym zapachu!

Co sprawia, że kosmetyk do pielęgnacji włosów staje się tym idealnym? Tajemnica z pewnością częściowo ukryta jest w jego działaniu. Ulubiony kosmetyk powinien sprawiać, by włosy były piękne – gładkie i lśniące, a także podatne na układanie. To jednak nie wszystko. Dużą rolę odgrywa jego zapach, oddziałujący na nasze zmysły. Dlatego eksperci marki head&shoulders udoskonalili technologię zapachową nowych przeciwłupieżowych szamponów i odżywek head&shoulders Apple Fresh o urzekającym jabłkowym zapachu. Dzięki temu możemy cieszyć się intensywnym uczuciem świeżości już podczas porannej pielęgnacji włosów, a po niej – pięknymi włosami bez łupieżu o zniewalającym zapachu utrzymującym się przez cały dzień.

Uczucie świeżości, które  przynosi orzeźwiająca kompozycja zapachowa, pomaga nam czuć się bardziej atrakcyjnymi i pewnymi siebie. Nasz zmysł powonienia jest silnie połączony z układem limbicznym, odpowiedzialnym za regulację zachowań emocjonalnych. Dlatego także zapach świeżo umytych włosów ma niebagatelny wpływ na nasz nastrój – może dodawać energii i motywować do działania. Peter Lux, stylista fryzur head&shoulders, każdego dnia obserwuje, jak zapach kosmetyku wpływa na nastrój jego klientek. Myślę, że każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak dobrze działa na nas przyjemny, orzeźwiający zapach. Dlatego jeśli włosy pachną przyjemnie, pomaga nam to czuć się świeżo i atrakcyjnie – wyjaśnia stylista. Z badań przeprowadzonych na zlecenie marki head&shoulders wynika, że ponad 50% Polek uważa, że orzeźwiający zapach włosów dodaje im pewności siebie. Mając to na uwadze, naukowcy head&shoulders udoskonalili kompozycję zapachową szamponu i odżywki head&shoulders Apple Fresh, by jeszcze silniej oddziaływała na nasze zmysły, dodawała energii i pozwalała czuć się pięknie i atrakcyjnie przez cały dzień.

Tajemnica jabłkowej świeżości

Aby zapach nowych kosmetyków head&shoulders był intensywny i orzeźwiający, naukowcy marki we współpracy z ekspertami w dziedzinie perfum przebudowali tradycyjny model wykorzystywany przy tworzeniu kompozycji zapachowych. Budowa klasycznej kompozycji przypomina piramidę, na którą składają się nuty głowy, serca oraz bazy. Nuty głowy odpowiedzialne są za pierwsze, zwykle bardziej ulotne doznania zapachowe. Natomiast kolejne nuty dbają między innymi o to, by zapach utrzymywał się jak najdłużej. W nowych kosmetykach head&shoulders eksperci marki zastosowali technologię Scent Burst, polegającą na wzmocnieniu górnego akordu kompozycji zapachowej, utrzymując pozostałe nuty w tradycyjnych proporcjach. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, nowy szampon i odżywka head&shoulders Apple Fresh zaskakują teraz wyjątkowo intensywnym zapachem podczas mycia włosów, pobudzając zmysły i dodając energii. Dodatkowo, starannie dobrana kompozycja nut zapachowych zielonego jabłka, gruszy azjatyckiej, lilii, róży, jaśminu oraz piżma sprawia także, że zapach nowych kosmetyków head&shoulders Apple Fresh utrzymuje się na włosach jeszcze długo po ich umyciu, dzięki czemu możemy czuć się atrakcyjnie i wyglądać olśniewająco przez cały dzień.

Sekret pięknych i lśniących włosów

Piękny i intensywny zapach, który kosmetyk pozostawia na włosach, to jednak tylko część sukcesu. Dlatego szampony i odżywki head&shoulders Apple Fresh pomagają także dbać o pielęgnację skóry głowy i włosów, pozostawiając je lśniące, gładkie i, przy codziennym stosowaniu, do 100% bez łupieżu. Zawarty w szamponach i odżywkach head&shoulders Apple Fresh kompleks ActiZinc pozwala zwalczać główną przyczynę łupieżu i zbyt szybkiej utraty uczucia świeżości – grzyb Malassezia Globosa. Dodatkowo w szamponie head&shoulders Apple Fresh, kompleks ActiZinc został połączony z technologią Pro Clean, której formuła opiera się na unikalnym połączeniu aktywnych składników myjących. Oprócz oczyszczania, technologia Pro Clean zapewnia odpowiedni poziom substancji aktywnych, które pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami, sprawiając, że ich włókna stają się mocniejsze, a powierzchnia gładsza. Dzięki temu włosy są także bardziej odporne na gromadzenie się na nich zanieczyszczeń. W rezultacie włosy pozostają lśniące i gładkie, a my możemy cieszyć się pięknymi włosami i ich orzeźwiającym zapachem przez cały dzień.

Sugerowana regularna cena detaliczna:

Przeciwłupieżowy szampon head&shoulders Apple Fresh: 200ml – 9,99 zł

Przeciwłupieżowa odżywka head&shoulders Apple Fresh: 180ml – 9,99 zł