Ela Biryło – Kolekcja torebek BOUDOIR ON THE MOON

KOLEKCJA TOREBEK BOUDOIR ON THE MOON JUŻ DOSTĘPNA W BUTIKU TRENDSETTERKA.COM. ZNAJDŹ SWÓJ UNIKATOWY EGZEMPLARZ!

Torebki – małe dzieła sztuki? Bez wątpienia tak można nazwać prace artystki Eli Biryło, której nowa kolekcja właśnie trafiła do butiku trendsetterka.com.

Ela Biryło to postać niezwykła. Utalentowana malarka, scenografka, rysowniczka, graficzka, a przy tym wszystkim twórczyni torebek marki Boudoir On The Moon. Każda stworzona przez nią torebka jest unikatowa i co ważne- nie tylko zaprojektowana, ale i uszyta przez samą artystkę. W nowej wiosenno-letniej kolekcji Ela Biryło używa zarówno soczystych, jak i stonowanych kolorów, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Znakiem rozpoznawczym marki są ciekawe grafiki – bardzo wytrzymałe, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu (są np. odporne na wilgoć). Część z nich to autorskie rysunki Eli Biryło, dzięki czemu torebki stają się małymi dziełami sztuki.

W nowej kolekcji pojawiły się również klasyczne wzory m.in. pepitka, caro. Artystka pomyślała również o osobach ceniących minimalizm. Wyodrębniono część pikowaną w jaśniejszych oraz ciemniejszych odcieniach szarości. Monotonia została tam przełamana rączkami w zdecydowanych kolorach.

Wszystkie torebki dostępne są w internetowym butiku trendsetterka.com.

Ceny: od 215 zł do 229 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj