NIOXIN Diaboost – nowy wymiar objętości Twoich włosów

NIOXIN_DiaboostMarka NIOXIN, ekspert w pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych wprowadza na rynek rewolucyjny produkt zwiększający średnicę włosa – NIOXIN Diaboost. To prawdziwy przełom w dziedzinie dbałości o włosy.

Wśród Klientów odwiedzjących salony fryzjerskie, aż 43% mężczyzn i 48% kobiet* boryka się z problemem przerzedzających się włosów. Badania wskazują także, że zmniejszenie średnicy włosa zaledwie o 5% powoduje wrażenie, jakbyśmy stracili 5000 włosów. Te wyniki zainspirowały ekspertów NIOXIN do stworzenia specjalistycznego produktu. Tak narodził się NIOXIN Diaboost!

NIOXIN Diaboost zwiększa średnicę włosów, jednocześnie pogrubiając je u nasady**. Efekt pogrubienia i zwiększonej objętości włosów jest natychmiastowy. Już jednorazowe zastosowanie produktu sprawia wrażenie, że jest ich nawet do 11 000 więcej***. Produkt tworzy na powierzchni włosa „włókniste rusztowanie“, co znacząco zwiększa jego średnicę. NIOXIN Diaboost dogłębnie wnika we włosy, kompleksowo je pielęgnując i zwiększając ich podatność na układnie. Kuracja wzmacnia włosy, a także skutecznie chroni je przed łamliwością.

Produkt wykorzystuje innowacyjną technologię HTXTM. To zaawansowany kompleks pogrubiający oparty na bazie kofeiny, panthenolu oraz witaminy B3 (niacynamid). Kofeina odpaowiada za odpowiedni poziom nawilżenia włosów. Poprawia kondycję skóry głowy, zapewniając jej sprężystość i elastyczność. Dzięki swoim właściwościom stymuluje także wzrost włosów. Wnikający w głąb kory włosa panthenol wzmacnia włosy, natomiast witamina B3 zapewnia ochronę skórze głowy. Kombinacja tych trzech składników pomaga widocznie zwiększyć średnicę włosa. Dzięki formule HTXTM włosy stają się zdecydowanie grubsze oraz łatwiejsze do układania i rozczesywania, a skóra głowy jest odświeżona i zregenerowana.

NIOXIN Diaboost to kuracja, będąca uzupełnieniem kompleksowej pielęgnacji oferowanej przez markę NIOXIN.

Cena rekomendowana: 109 zł

* Źródło: WW094690/ SYNOVATE #59A4 H&S Scalp Kano Study

** Przy codziennym stosowaniu u nasady włosów.

*** Odnosi się do głowy, na której znajduje średnio 100 000 włosów, w porównianiu z głową o takiej samej liczbie włosów nie poddanych kuracji.

NIOXIN to jedyna profesjonalna marka całkowicie wyspecjalizowana w pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych. Od ponad 20 lat jest zaangażowana w tworzenie i udoskonalanie produktów, będących odpowiedzią na problem wypadania włosów, Dowodem na jej skuteczność jest przede wszystkim zaufanie konsumentów. Spośród nich, aż 70% zauważyło, że ich włosy stały się mocniejsze i wyglądają na gęstsze po zaledwie 30 dniach stosowania produktów NIOXIN.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj