Aussie Miracle Recharge

W Redakcji. W windzie. W taksówce. Na księżycu…(Ok, może nie na księżycu)

Nowe odżywiające mgiełki Aussie Miracle Recharge pomogą natychmiast dopieścić Twoje włosy, bez obciążania fryzury – ZAWSZE i WSZĘDZIE!

A to znasz? Po baaaaardzo dłuuuuugim dniu pracy czeka Cię jeszcze spotkanie, na którym musisz wyglądać zjawiskowo, a masz jeszcze milion spraw do załatwienia i nie zdążysz nawet wrócić do domu? A nawet jak zdążysz, to co z tego, jeśli i tak będziesz miała tylko kilka sekund, by się przygotować…? Błyszczyk, bibułki matujące i puder są w takich chwilach niezastąpione. Ale co z włosami? Przecież czujesz, że też już opadają z sił! Dlatego na ratunek przychodzą nowe odżywiające mgiełki Aussie Miracle Recharge – oferujące natychmiastowe dopieszczenie włosów i doładowanie fryzury – gdziekolwiek i kiedykolwiek uznasz to za konieczne! Wychodząc z biura, jadąc windą, stojąc w korku w taksówce, a nawet wbiegając na parkiet… By ZAWSZE i WSZĘDZIE móc dopieścić swoje włosy, wrzuć do torebki ulubioną mgiełkę Aussie Miracle Recharge!

Już wiemy, że jesteś kobietą, która „chce od życia więcej”. Dlatego ciesz się każdą chwilą i nie spędzaj wieczności na pielęgnacyjnych rytuałach!

Marka Aussie, której obecność na polskim rynku mierzy się skokami kangura (WOW! To już 12 skoków – 1 skok to 1 miesiąc ;-)), wzbogaca swoje portfolio o gamę odżywiających mgiełek, byś jeszcze lepiej mogła skupić się na robieniu w życiu tego, czego tylko zapragniesz, ZAWSZE i WSZĘDZIE ze wspaniałymi włosami. Oto nowe superbohaterki Aussie: Aussie Miracle Recharge

– 5 wyjątkowych mgiełek, inspirowanych australijską bryzą, zawierających unikatowe, australijskie składniki, takie jak: olejek z orzechów makadamia, olejek jojoba czy magiczne ekstrakty: z glonów morskich, z kory dzikiej wiśni lub australijskiego jaśminu. Od dziś ten wyjątkowy kosmetyk powinnaś mieć zawsze przy sobie w swojej torebce! Dzięki niemu będziesz mogła cieszyć się każdą chwilą, ze wspaniałymi, lekkimi włosami – ZAWSZE i WSZĘDZIE!

Teraz czas na szybki test Twoich włosów! Jakie są? Przesuszone, farbowane, dłuuuugie, słabe i zmęczone, potrzebujące wygładzenia, a może uniesienia? 5 nowych odżywiających mgiełek Aussie pomoże wybawi

Twoje włosy z każdej opresji ZAWSZE i WSZĘDZIE. Masz dwie możliwości korzystania z pomocy Aussie Miracle Recharge: możesz spryskać nią wilgotne włosy tuż po umyciu lub w ciągu dnia dopieszczać suche i zmęczone włosy gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz (to taki trik w sam raz dla dziewczyn, które ciągle chcą od życia więcej i ciągle biegną!). Ważne abyś zawsze miała nową odżywkę Aussie pod ręką – tak jak błyszczyk i puder. Sama wybierz, która opcja lepiej do Ciebie pasuje.

Doładuj się świeżością gdziekolwiek jesteś!

AUSSIE MIRACLE RECHARGE MOISTURE

Odżywiająca mgiełka z olejkiem z australijskich orzechów makadamia do włosów przesuszonych. Oaza dla włosów, które potrzebują nawilżenia. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ją równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).

Sugerowana cena detaliczna: 24,99zł

AUSSIE MIRACLE RECHARGE AUSSOME VOLUME

Odżywiająca mgiełka z ekstraktem z australijskich glonów morskich do włosów, które potrzebują uniesienia. Dodaje objętości włosom, które opadły z sił – unosi włosy i podnosi na duchu. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).

Sugerowana cena detaliczna: 24,99zł

AUSSIE MIRACLE RECHARGE COLOUR

Odżywiająca mgiełka do włosów farbowanych z ekstraktem z kory australijskiej dzikiej wiśni. Nadaje blask i kolor farbowanym włosom. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ją równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).

Sugerowana cena detaliczna: 24,99zł

AUSSIE MIRACLE RECHARGE LUSCIOUS LONG

Odżywiająca mgiełka do długich włosów z ekstraktem z australijskiego jaśminu, która odżywia długie włosy na dłużej. Rozwiązuje włosy i problemy. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ja równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).

Sugerowana cena detaliczna: 24,99zł

AUSSIE MIRACLE HAIR INSURANCE

Odżywiająca mgiełka z ekstraktem z oleju jojoba – ratunek dla słabych i zmęczonych włosów. Wyplącze Twoje włosy z codziennych problemów! Ułatwia rozczesywanie. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ja równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).

Sugerowana cena detaliczna: 24,99zł

5 magicznych mgiełek dostępnych jest w drogeriach Rossmann.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj