Rozpoczynamy nabór partnerów satelickich Big Book Festival 2014

bbf_fb1Big Book Festival odbędzie się w dniach 14-15 czerwca w Warszawie. Drugiej edycji towarzyszy hasło „Tyłem do przodu”. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnego, miejskiego wydarzenia angażującego partnerów i publiczność. Festiwal powstaje przy współpracy ponad czterdziestu partnerów merytorycznych, literackich i technologicznych. Do grona współtwórców programu zapraszamy także miejsca satelickie, które same zaproponują pomysł na udział w wydarzeniu.

Jak włączyć się w festiwal i zostać miejscem satelickim BBF?

Zapraszamy partnerów do składania propozycji uczestniczenia w programie Big Book Festival 2014. Czekamy na pomysły, które chcecie zrealizować w swoich lokalach w czasie trwania festiwalowego weekendu. Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą dwadzieścia propozycji, które zostaną włączone w mapę festiwalu, a zaproponowany program będzie komunikowany jako część towarzysząca tegorocznej edycji festiwalu.

Wszystkie miejsca satelickie zostaną oznaczone jako oficjalni partnerzy i miejsca festiwalowe i prezentowane w materiałach promocyjnych wydarzenia.

Jakich pomysłów szukamy?

Zapraszamy do przesyłania pomysłów na aktywności wpisujące się w ideę i tegoroczne hasło BBF. Może to być pomysł na spotkanie tematyczne, rozmowę z zaproszonymi gośćmi, wizytę autora, ofertę specjalną na wybrane produkty, książki, festiwalowa dekoracja, literackie menu, głośne czytanie, akcje czy zabawy z gośćmi i wiele innych.

Kto może zostać partnerem BBF?

Zapraszamy kawiarnie, księgarnie, kluby, showroomy, sklepy, a nawet salony fryzjerskie, szewskie, sklepy czy inne placówki i punkty usługowe. Rodzaj działalności nie ma znaczenia, liczymy na ciekawe, nietuzinkowe pomysły!

Kalendarz naboru

Propozycje należy przesyłać na adres: [email protected] najpóźniej do 25 kwietnia 2014. Propozycja powinna być przygotowana w formie jednostronicowego tekstu.

28 kwietnia ogłosimy wybór 20 miejsc satelickich i poinformujemy wybranych partnerów.

Do 30 kwietnia poprosimy o potwierdzenie formy udziału w festiwalu oraz przesłanie logotypów i informacji na swój temat

Od 05 maja miejsca satelickie będą prezentowane w na stronie www festiwalu

15 maja otrzymają materiały promocyjne ( w tym program festiwalu, plakaty, ulotki festiwalowe oraz naklejki do oznaczenia miejsc)

Od 01 czerwca partnerzy rozpoczną kampanię promocyjną festiwalu w swoich lokalizacjach.

Zapraszamy!

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj