Polskie akcenty na Cannes Shopping Festival

Cannes Shopping Festival 2013Zbliża się jedenasta edycja Cannes Shopping Festival, jednego z największych wydarzeń w świecie mody. W tym roku prezentacja twórczości uznanych projektantów odbędzie się w dniach od 18 do 21 kwietnia. Warto odnotować, że w bogato przygotowanym programie, obejmującym przede wszystkim pokazy mody, paletę tematycznych wieczorów i porady designerów, nie zabraknie polskich akcentów.

Obecność stylistów znad Wisły w tak prestiżowym projekcie cieszy i napawa optymizmem. Zaproszenie do udziału w Cannes Shopping Festival jest bowiem zarówno wysokim wyróżnieniem, jak i wielką szansą. To również dowód na to, że polski rynek mody z roku na rok coraz bardziej się rozwija, osiągając w rezultacie – jak widać – światowy poziom.

Polskim dniem w Cannes będzie poniedziałek 21 kwietnia, kiedy to w Palais des Festival nasi najwięksi designerzy pokażą światu zaprojektowane przez siebie kreacje. Wśród nich znajdą się m.in. unikalne kreacje wieczorowe Sylwii Romaniuk, perfekcyjnie wykończone obuwie Justyny Mariotti oraz wyjątkowa biżuteria Firmy Jubilerskiej Pietrzkiewicz. Nie zabraknie również szerokiej gamy ekskluzywnych torebek sygnowanych marką antbag by ania. Ich niepowtarzalne wzory i najwyższej jakości wykończenie sprawiło, że przypadły one do gustu m.in. światowej sławy tenisistce Serenie Williams.

Zaproszenie polskich projektantów to dowód, że moda w Polsce się rozwija i ma się dobrze. To również dowód na to, że mamy zdolnych projektantów i duży popyt na niszowe marki.

Więcej informacji na stronie: http://cannesshoppingfestival.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj