Kapelusze, woalki, fascynatory, czyli kobiecość i elegancja

Kapelusze, woalki, toczki czy fascynatory nie dziwią już podczas uroczystości weselnych. Są one jednak idealnym uzupełnieniem całości podczas innych imprez, kiedy chcemy poczuć się niezwykle kobieco i wyjątkowo. Wybór jest szeroki, dlatego każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie.

Nietypowy toczek, a może minimalistyczny, ale równie efektowny fascynator? Wszystko to zależy od upodobań, wybranego stroju, ale również charakteru całej imprezy. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na odrobinę szaleństwa i chcąc podkreślić swoją kobiecość wybiera fascynatory, woalki, toczki, opaski lub nawet kapelusze. W zależności od modelu mogą efektownie dominować nad całością lub delikatnie podkreślać urok całej stylizacji. Zależy to całkowicie od indywidulanych preferencji.

Fascynatory, woalki, kapelusze i toczki są popularne nie tylko w Anglii, ale również w Europie zyskują coraz więcej zwolenniczek. Towarzyszą kobietom zarówno podczas ślubu, jak i innych uroczystości, kiedy chcą się wyróźnić. Dlatego warto skorzystać z tej niecodziennej ozdoby, a na pewno zrobimy wrażenie na niejednym wydarzeniu. Teraz fascynatory, woalki i kapelusze znanego angielskiego projektanta – Nigela Raymenta, dostępne są również w Polsce w showroomie Hat Company.

Hat Company to marka dla kobiet, które cenią sobie niebanalne stylizacje. W swojej ofercie ma kolekcje przede wszystkim znanych angielskich modystów, których projekty można zobaczyć na głowach wielu gwiazd, czy przedstawicieli monarchii brytyjskiej. W showroomie Hat Company klientki znajdą zarówno gotowe produkty , jak i na indywidualne zamówienie. Zakupów dokonać można również za pomocą sklepu internetowego www.hatcompany.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj