Wiosenna kolekcja Desperado London

Pierwszy dzień wiosny to idealny moment na zaprezentowanie nowości z kolekcji polskiej marki Desperado London. W najbliższych miesiącach czeka nas dominacja pasteli, motywów kwiatowych oraz ultra kobiecych spódnic, które idealnie sprawdzą się jako element dziennej i wieczorowej stylizacji. Przed nami wiosenne przebudzenie, zainspirowane londyńską modą i trendami prosto z międzynarodowych wybiegów.

Wiosenna kolekcja Desperado London to mieszanka elegancji i sportowych akcentów, które zapewnią komfort w trakcie aktywnego dnia. Po raz pierwszy w kolekcji pojawią się oversizowe bluzki, bawełniane sukienki oraz rozkloszowane spódnice, których nie może zabraknąć w szafie nowoczesnej kobiety.

Mięta, róż i pastelowe odcienie pomarańczy to dominujące kolory w wiosennej kolekcji marki. Uzupełniają je nieśmiertelna czerń i biel, które możemy dowolnie zestawiać z kolorowymi elementami garderoby.

Cała kolekcja inspirowana jest niezobowiązującym londyńskim stylem, który pozwala na dużą swobodę w łączeniu krojów, materiałów i dodatków.

Ubrania z wiosennej kolekcji Desperado London są dostępne w butikach partnerskich na terenie całego kraju oraz oficjalnym sklepie online marki, dostępnym pod adresem: www.desperadolondon.com.