Maffashion w płaszczu BY INSOMNIA

Slajd1 Slajd2Znana blogerka Maffashion, obecnie przybywająca w Sztokholmie, pojawia się ostatnio w pięknym, zielonym płaszczu polskiej marki by Insomnia. Juliett Kuczyńska, bo o niej mowa, nie pierwszy raz wybiera do stylizacji projekty rodzimych  marek i polskich projektantów. Zielony płaszcz Mila Coat dostępny jest w ofercie By Insomnia od tygodnia a dzięki stylizacjom i postom blogerki, już stał się hitem sprzedaży. Marka znana głównie z produkcji odzieży z wysokojakościowej bawełny, już ponad rok temu wprowadziła płaszcze  do swojej oferty. Początkowo były produkowane tylko w dwóch kolorach – czarnym i szarym i niejako „na próbę” obszyte przy kołnierzu  sztucznym futerkiem.  Chętnie nosiły je  gwiazdy – Karolina Malinowska, Marzena Rogalska czy Beata Sadowska a płaszcze szybko zdobyły pozycję „best sellers”.

W sklepach by Insomnia poza pięknym płaszczem w kratkę za 699 zł znajdziemy również wersje futrzane w kilku kolorach, w nieco niższej cenie 469 zł.

Premierowa kolekcja marki „by INSOMNIA” pojawiła się jesienią 2011 i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. W grupie klientek znalazły się znane nazwiska z kręgu kultury i mediów. Panie chwaliły przede wszystkim wysoką jakość materiałów oraz niebanalność i „świeżość” projektów. Obecnie marka posiada 7 sklepów własnych oraz siatkę butików partnerskich  a od września 2013 ruszył sklep on-line: www.byinsomnia.com, dzięki któremu produkty z ćmą na metce docierają do najdalszych zakątków Polski i…za granicę! Nie tylko Polscy Klienci docenili rodzimą produkcję. Materiał, metki, torby, papier pakowy, katalogi i sesje zdjęciowe są wytwarzane w kraju, również wszystkie etapy szycia odbywają się w Polsce. By Insomnia to przykład marki, która z powodzeniem konkuruje z europejskimi i światowymi brendami nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością i wzornictwem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj