Limitowana kolekcja Miś Paddington dla GAP

Na wiosnę 2014 BabyGAP przygotował wyjątkową, limitowaną kolekcję z uwielbianym przez dzieci na całym świecie Misiem Paddington™. Rysunki Peggy Fortnum ze znanej książki Paddington Bear™, pojawią się na ubraniach i specjalnych dodatkach z kolekcji babyGAP.

Historia misia w marynarskim płaszczu, czerwonym kapeluszu i walizką pełną sekretnych zakamarków rozpoczyna się na stacji Paddington, gdzie znajduje go rodzina państwa Brown. Perypetie niedźwiadka znanego z zamiłowania do kanapek z marmoladą, pojawiły się w ponad 70 różnych tytułach książek dokumentujących jego niezwykłe przygody.

Inspirowana postacią Misia Paddington ™ kolekcja babyGAP, nawiązuje do jego klasycznej garderoby niedźwiadka tym jednak razem w odświeżonym i nowoczesnym wydaniu dzięki zabawnym i ekscentrycznym grafikom kojarzonym z przygodą i zabawą. Dlatego kolekcja w szczególności dedykowana jest dziewczynkom i chłopcom oraz niemowlakom do 24 miesiąca.

Jane Pattinson , wiceprezes babyGAP stwierdziła: „Miś Paddington ™ jest powszechne znaną i uwielbianą postacią, którą wyróżnia zamiłowanie do przygód, uprzejmość, a także styl. Uważamy, że klienci babyGAP pokochają tą figlarną kolekcję bez względu czy szukamy prezentu dla dzieci czy chcemy uzupełnić szafę swojego malucha o coś wyjątkowego. Znajdziemy w niej niebieskie marynarki, żółte kalosze, poncza w groszki oraz zabawne kapelusze”.